اراده فعالان ساخت‌وساز برای مصرف بهینه انرژی در ساختمان

به گزارش سپهر اطلاع رسانی ایران به نقل از خبرنگار ایسنا، علی یارمحمدیان پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نشست خبری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی و همچنین اولین نمایشگاه بهره‌وری آب و انرژی در ساختمان، صنعت و حمل‌ونقل اصفهان، با اشاره به اینکه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان در سال جاری ۲۷ نمایشگاه برگزار کرده است، اظهار کرد: شرکت نمایشگاه با برگزاری نمایشگاه‌های مختلف توانسته اعتماد مردم را جلب کند.

وی افزود: اعتماد مردم اصفهان در نمایشگاه کتاب نمایان شد و بنا بر اعلام اداره کل فرهنگ و ارشاد استان اصفهان بیش از ۱۰۰ هزار نفر از این نمایشگاه بازدید کردند و میزان فروش کتاب در این دوره ۶۵ میلیارد تومان بود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تأکید کرد: با وجودی که رسالت نمایشگاه برگزاری نمایشگاه‌های اقتصادی، تخصصی و درآمدزا است، اما برگزاری نمایشگاه کتاب به دنبال رسالت فرهنگی و اجتماعی شرکت نمایشگاه‌های استان اصفهان است.

وی با اشاره به برگزاری نخستین نمایشگاه بهره‌وری آب و انرژی در ساختمان، صنعت و حمل‌ونقل که ۲۷ تا ۳۰ دی ماه جاری در اصفهان برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برپایی این نمایشگاه اهمیت بهره‌وری و مصرف آب را در کشور می‌رساند.

یارمحمدیان با بیان اینکه نیمی از مصرف انرژی کشور در ساختمان متمرکز است، گفت: امروز بسیاری از فعالان ساخت‌وساز اراده جدی برای بهینه‌سازی مصرف انرژی در ساختمان دارند و این نمایشگاه به نوعی با صنعت ساختمان در ارتباط است و توانمندی مربوط به این بخش در حوزه‌های تجهیزات مربوط به مصرف انرژی، تجهیزات سازگار با محیط‌زیست، ساختمان سبز، سیستم‌های کنترل هوشمند ساختمان در زمینه انرژی و بهره‌وری انرژی به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی همچنین به برپایی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان که از ۲۹ آبان تا ۲ آذر ماه برگزار می‌شود اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه محصولات این حوزه در بخش‌های تجهیزات، دستگاه‌های سرمایشی و گرمایشی، دستگاه‌های تهویه مطبوع، کنترل دما، دستگاه‌های خودکار خانگی و … به نمایش گذاشته می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان تأکید کرد: نمایشگاه تجهیزات و تأسیسات گرمایشی و سرمایشی به‌عنوان یکی از نمایشگاه‌های تخصصی مورد استقبال مهندسان معمار، عمران، عمده‌فروشان این محصولات و … است.

وی ابراز امیدواری کرد: این نمایشگاه از لحاظ بازدیدکنندگان و مراجعه‌کنندگان تخصصی و کیفی نقطه عطفی در زمینه صنعت ساختمان باشند.

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی