۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

اروپایی‌ها منت چه چیزی را بر ما می‌گذارند؟؛ احتیاجی به خوراک دام اروپا نداریم/ اشتیاق آلمان برای دریافت پلاسمای خون مردم ایران

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، اظهار داشت: شرایط معیشتی و اقتصادی مردم صد در صد منشا داخلی دارد و هیچ ارتباطی به کنوانسیون های استعماری و مذاکره نکردن با آمریکا ندارد.
وی با بیان اینکه این شرایط هیچ ارتباطی به سازوکار تجاری که اروپایی ها اخیرا ایجاد کرده اند هم ندارد، افزود: ما هیچ احتیاجی به دارو، خوارک دام، غذاو… که اروپایی ها گفته اند حاضر هستند به ایران بدهند نداریم ایران در این حوزه ها خودکفا است و اگر کسری داشته باشد به راحتی می تواند از کشورهای دیگر وارد کند.
کریمی قدوسی ادامه داد: اخیرا از مراکز تخصصی هلال احمر بازدید داشتم که مستندات ایستگاه های دریافت خون نشان از اشتیاق بالای آلمان و به طور کلی اروپایی ها برای دریافت پلاسمای خون مردم ایران داشت به نحوی که آلمانی ها پلاسمای خون ما را می برند و تعداد زیادی داروهای تراز جهانی از آن تهیه می کنند.
وی یادآور شد: متاسفانه رئیس جمهور از همان روز اول تمام امور معیشتی و اقتصادی کشور را به مذاکره با ۱+۵ و برجام گره زد این در حالی است که نه تنها تاکنون گرهی باز نکرده بلکه چند گره هم به گره های قبلی اضافه کرده است.
نماینده مردم مشهد در پایان خاطرنشان کرد: ملت ایران در روز ۲۲ بهمن ضربه ای به تفکر وابسته به خارج وارد کردند که فکر نمی کنم در تاریخ نظیر داشته باشد و قطعا در صورت عدم اصلاح امور رفتاری هوشمندانه از خود نشان داده و مطالبات خود را از راه قانون اساسی پیگیری خواهند کرد.

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی