۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

اعزام مبلغات مذهبی به سراسر استان کرمانشاه در ایام فاطمیه

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام اسماعیل قبادی امروز چهارشنبه در نشستی که با عنوان تعامل مدیریتی و مسئولین، فعالان حاکمیتی و مردمی در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ارشادات مقام معظم رهبری  و جهاد شهدای مدافع حرم سبب شده امروز در کمال امنیت و آرامش در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با نعمت ولایت و امنیت زندگی کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه مقام شهدای مدافع حرم را بسیار والا و غیرقابل توصیف دانست و اظهار کرد: شهدای مدافع حرم مصداق حقیق مدافعان حرم اهل بیت(ع) هستند و اگر شهید همدانی‌ها نبودند امروز مبارزه با تروریسم در داخل انجام می‌شد.

حجت‌الاسلام قبادی با تاکید بر نقش پراهمیت رسانه در پیشبرد اهداف فرهنگی و دینی در کشور افزود: سایت تبیان فضایی بسیار اثرگذار در دنیای مجازی است که در بخش‌های مختلف از دروس خارج فقه گرفته تا احکام الهی به زبان‌های مختلف فعال است اما این سایت هنوز در استان کرمانشاه شناخته نشده است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه بر ارتباط  مدیران مدارس معارف به ویژه در استان کرمانشاه با سایت تبیان تاکید کرد و گفت: سایت تبیان مرجع غنی و کاملی برای دانسته‌های تخصصی است.

حجت الاسلام قبادی به اقدامات حوزه هنری اشاره‌ای کرد و گفت: کتاب «دا» محصول انتشارات حوزه هنری است  همچنین کتاب «فرنگیس» نیز حاصل تلاش این حوزه است همچنین استقبال فراوان از فیلم «محمد رسول الله(ص)» نیز با همکاری حوزه هنری میسر شد.

وی تعامل و همکاری سازمان تبلغات با تشکل بسیج و سپاه را ارزشمند و سبب تعالی فعالیت‌های مذهبی و دینی و فرهنگی در استان کرمانشاه دانست و گفت: در ایام فاطمیه(س) تعداد زیادی از مبلغات به  سراسر استان کرمانشاه اعزام می‌شوند و پیشنهاد حضور مبلغات در سطح پارک‌های جهت احیا فریضه امر به معروف و نهی از منکر و دیگر آموزش‌های دینی در استان بررسی می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تشکیل اتاق فکر برای شناسایی و تدوین راه حل‌های مناسب و سازنده جهت اعتلای فعالیت‌های دینی، مذهبی و فرهنگی و به ویژه مقابله با تهدیدات نرم دشمن مناسب دانست.

حجت‌الاسلام قبادی بیان کرد: هدف از بوجود آمدن جمعیت بانوان همفکری برای رفع مشکلات فرهنگی و مذهبی است و در صورت ارائه طرح و برنامه‌ای در خصوص نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب، اهداف دینی و مذهبی، هیئات مذبی و … قول حمایت و پشتیبانی خواهم داد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی