۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی، در اولویت برنامه‌ریزی دولت قرار گیرد

نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه یزد گفت: ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی، در اولویت برنامه‌ریزی دولت قرار گیرد.

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه یزد، آیت‌الله «محمدرضا ناصری» جمعه ۳۰ بهمن‌ماه در خطبه‌های نماز جمعه یزد، با اشاره به اهمیت حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در انتخابات پیش‌رو، اظهار کرد: افزایش مشارکت عمومی در برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، نماد تحقق مردم‌سالاری دینی در نظام اسلامی ایران است.

ناصری برنامه‌ریزی و ایجاد راه حل برای مشکلات در عرصه‌های مختلف را از مهم‌ترین وظایف کاندیدا در مجلس شورای اسلامی دانست و گفت: نمایندگان مردم، فارغ از هرگونه جناح بازی در برابر مشکلات جامعه احساس مسئولیت کنند.

امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی استکبار جهانی افزود: مجلس شورای اسلامی نقش مهمی در هدایت و حمایت دولت در برابر مسائل مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی ایفا می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با اشاره به ضرورت تدوین برنامه توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: تولید علم و ایجاد اشتغال از دیگر رسالت‌های کاندیدا مجلس شورای اسلامی در نظام اسلامی ایران است.

وی هدف احیای تمدن اسلامی، ترویج فرهنگ نبوی و حمایت از مظلومان را، از اهداف کلی انقلاب اسلامی ایران در منطقه دانست و گفت: پاسداری از ارزش‌های دینی و انقلابی نظام اسلامی ایران، از دیگر رسالت‌های نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است.

ناصری با اشاره به اهمیت تبعیت از ولایت فقیه در جامعه اسلامی تصریح کرد: دولت رسیدگی به امور فرهنگی، ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی را در اولویت برنامه‌ریزی خود قرار دهد.

نماینده ولی فقیه ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی را از راهکارهای توسعه اقتصادی کشور دانست و خاطرنشان کرد: بازاریابی و ارتقای کیفیت محصولات داخلی به‌منظور افزایش صادرات ضروری است.

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی