۲۹ مرداد ، ۱۳۹۸

ایجاد شعبه وحدت بانک انصار حاصل مدیریت انقلابی است/ دلیل مشکلات اقتصادی فقدان مدیریت جهادی و انقلابی است

حسین معروفی امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس در گنبدکاووس با اشاره به اینکه مولفه متمایز کننده ملت ایران وفاق و همدلی عملی و حقیقی است، اظهار کرد: هم در پیروزی انقلاب اسلامی و هم در هشت سال دفاع مقدس با نهادینه شدن مفهوم دینی وحدت بود که در شکل، محتوا و اقدام موفقیت‌های بی‌نظیری حاصل شد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران، اسلام انقلابی و نقطه مقابل اسلام‌آمریکایی است، افزود: امروز شاهد هستید که در نوار غزه کودکان و زنان مسلمان اهل سنت در بدترین شرایط و مظلومیت کامل به سر می‌برند و تنها حکومتی که از آنها دفاع می‌کند جمهوری اسلامی است که در راس آن یک فقیه شیعی قرار دارد.

* ۲۲ بهمن ماه امسال رفراندومی دیگر برای نظام جمهوری اسلامی بود/ مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز نیازمند مدیریت انقلابی است

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان این همدلی و همراهی با مردم مظلوم غزه برگرفته از فرهنگ ناب اسلامی در ایران اسلامی است که مردمان شیعه و سنی در کنار هم و بدون مرزبندی‌های مذموم زندگی می‌کنند، خاطرنشان کرد: ۲۲ بهمن ماه امسال نیز همه دنیا شاهد بود که برادران و خواهران اهل سنت ما به چه شور و حرارتی در جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی شرکت کردند.

معروفی ۲۲ بهمن ماه سال جاری را رفراندومی دیگر برای نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: مردم شریف ایران اسلامی با حضور ده‌ها میلیونی خود در این راهپیمایی عظیم و باشکوه بار دیگر نشان دادند که حامی رهبری، نظام و انقلاب شکوهمند اسلامی هستند.

وی  اقدام بانک انصار در راه‌اندازی شعبه وحدت را حاصل مدیریت انقلابی در این بانک دانست و تاکید کرد: مشکلات اقتصادی و معیشتی امروز کشور تنها به دلیل تحریم و فشارهای دشمنان نیست بلکه بخش عمده‌ای از این مشکلات به دلیل فقدان مدیریت انقلابی در کشور است.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه مردم عزیز ایران اسلامی سال‌هاست امتحان خود را پس داده‌اند، گفت: امروز نوبت امتحان دادن مسؤولان است تا نشان‌دهند در درس مدیریت جهادی و انقلابی و توجه به محرومان روسفید خواهند شد یا خیر.

* راه‌اندازی «شعبه وحدت» افتخاری برای بانک انصار در راستای ارتقای بانکداری اسلامی است

معروفی با تاکید بر اینکه راه‌اندازی «شعبه وحدت» با همکاری علمای اهل تسنن افتخاری برای بانک انصار در راستای ارتقای بانکداری اسلامی است، ادامه داد: این شعبه‌ها با رفع دغدغه‌های فقهی اهل تسنن در ایجاد اشتغال، تسهیل امر ازدواج، کاهش آسیب‌های اجتماعی و فعال کردن خدمات این حوزه کمک شایانی به مردم خواهند کرد.

وی با بیان اینکه بانک انصار به هیچ عنوان در اقدامات خود به دنبال سود نیست، تصریح کرد: این را باید همه بدانند که هدف بانک انصار خدمت‌رسانی به مردم منطقه با محوریت همدلی، وحدت و تقریب مذاهب اسلامی است که مدنظر رهبر معظم انقلاب است.

انتهای پیام/۸۳۰۱۴

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی