برخورد دادگستری فارس با اخلالگران اقتصادی

به گزارش سپهر نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز ،رئیس کل دادگستری استان فارس در جلسه شورای اداری استان فارس که با حضور وزیر اطلاعات در شیراز در حال برگزاری است گفت: دادگستری فارس در برخورد با اخلالگران در نظام اقتصادی با جدیت و اراده وارد عمل شده است.

القاصی مهر افزود: احکام سنگین صادره برای این افراد به غیر از احکام اعدام که قابل تجدید نظر در دیوان عالی است اجرا می‌شوند.

وی با اشاره به خشکسالی در استان از تداوم مقابله با حفر چاه‌های غیر مجاز در استان خبر داد و از فرمانداران خواست در اجرای قوانین در این خصوص از تمام ظرفیت خود استفاده کنند.

استاندار فارس هم در این جلسه با بیان اینکه دشمنان انقلاب در این چهار دهه از هیچ کوششی برای به زانو درآوردن ما دربغ نکرده اند گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی وظیفه دارند خدمات نظام در این چهل سال را بخوبی به مردم ارائه کنند.

رحیمی با اشاره به سختی‌های معیشت مردم افزود: با همدلی و تلاش بر مشکلات اقتصادی فائق می‌آییم و ترفند‌های دشمنان در این خصوص را نقش بر آب می‌کنیم.

وی تصریح کرد: اثبات می‌کنیم که جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و توانمندی خدمات خود به مردم را ادامه خواهد داد.

استاندار فارس با اشاره به اجرای طرح‌های بزگ راه سازی در استان گفت: ساخت آزاد راه شیراز -بوشهر در دستور کار است و آزاد راه شیراز – اصفهان هم پیشرفت قابل توجهی دارد.

استاندار فارس استان را به مثابه یک کارگاه بزرگ برای ایجاد فرصت‌های جدید خدمات رسانی برشمرد و افزود: راه آهن شیراز- بوشهر با هدف اتصال فارس به بنادر در شورای اقتصاد به تصویب رسید، همچنین راه آهن اقلید به یزد هم در مرحله اخذ موافقت است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی