۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

بهمن تماشایی ۹۷| سردار مازندرانی: جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی پایه‌های کاخ سفید را درهم کوبید

– اخبار استانها –

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قرچک، سردار رضا مازندرانی ظهر امروز در سخنرانی ۲۲ بهمن در جمع مردم شهرستان قرچک با اشاره به بلوغ انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: در این ۴۰ سال دشمنان انقلاب اسلامی از هر توطئه و نیرنگی برای مقابله با انقلاب در همه ابعاد مختلف فرهنگی، سیاسی و اقتصادی و رسانه‌ای به‌کار گرفتند.

 وی بیان کرد: شرایط امروز کشور به هیچ عنوان با ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و پس از جنگ تحمیلی قابل قیاس نیست و خدا را شاکریم که به کوری چشم دشمنان چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را پشت سر گذاشته و وارد دهه پنجم انقلاب شدیم.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) افزود: پس از انقلاب اسلامی کشور در بسیاری از حوزه‌ها به ویژه در بخش نظامی و عمرانی به پیشرفت‌های چشمگیری دست پیدا کرده و امروز قاطعاً اعلام می‌کنیم کشوری که نیاز دفاعی خود را با توجه به تخصص نیروهای داخلی ارتقا داده برای ساخت خودرو نیازی به حضور خارجی‌ها ندارد.

بهمن تماشایی ۹۷| ملت ایران نشان داد از تهدیدهای دشمن و آمریکایی‌ها ترسی نداردبهمن تماشایی ۹۷| جمهوری اسلامی ایران با حرف‌ و تحریم‌ نمی‌لرزدبهمن تماشایی ۹۷| قالیباف: مردم نشان دادند هیچ‌وقت انقلاب را تنها نمی‌گذارند/ سلایق سیاسی مانع از کمک در حل مشکلات اقتصادی نمی‌شود‌

مازندرانی با اشاره به آیات قرآن کریم و عمل خدا به وعده‌های خود تصریح کرد: دلیل تحقق وعده الهی موفقیت‌های جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان با وجود غیرقابل قیاس بودن امکانات و تجهیزات دشمنان با ایران است.

وی ادامه داد: مرگ آن است که با ذلّت و خاری زنده باشیم در حالی که زندگی واقعی تنها با آزادگی و قدرتمندی حاصل می‌شود همچنان که ۲۳۰ هزار شهید انقلاب همراه با عّزت و پایداری ۴۰ ساله دشمن را به شکست واداشته است.

معاون هماهنگ‌کننده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است که با درهم کوبیدن پایه‌های کاخ سفید و اتکا به خداوند تمام مشکلات را پشت سر خواهد گذاشت و هیچ هراسی از تحریم و فشار ندارد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی