۲۶ شهریور ، ۱۳۹۸

بوستانی که به نام “پیرغلامان امام حسین(ع)” شد/ رئیس صداوسیما: شبکه‌های استانی در حل مشکلات مردم تاثیرگذارند- اخبار فرهنگی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عبدالعلی علی عسکری در مراسم رونمایی از یازده طرح صدا و سیمای استانی یزد در جلسه شورای اداری استانی افزود: اقدامات صورت گرفته در این استان و در مرکز صدا و سیمای یزد، اقداماتی ارزشمند و مایه مباهات است.

رئیس رسانه ملی تصریح کرد: به طور ویژه برای تقویت شبکه‌های استانی تلاش می‌کنیم و معتقدیم رسانه‌های استانی به دلیل نزدیکی به مشکلات و مسائل مردم می توانند در پیشبرد مسائل کشور تاثیرگذار باشند.

علی عسکری از انسجام، ایمان، اعتقاد راسخ، روحیه جهادی و برنامه ریزی دقیق مسئولان استان یزد نیز قدردانی کرد و گفت: استان یزد در بسیاری از زمینه‌ها سرآمد است و می توان به عنوان یک الگو به آن نگاه کرد.

رئیس رسانه ملی با اشاره به برگزاری اجلاس پیرغلامان حسینی(ع) در استان یزد، با قدردانی از استاندار یزد و تمام دست اندرکاران این اجلاس گفت: این اجلاس باشکوه در آستانه ماه محرم روحیه بسیار خوبی به استان دمید و امیدواریم این اجلاس در جهت دادن به عزاداری‌های پیش رو و پرشورتر کردن آن‌ها اثرگذار باشد.

علی عسکری افزود: اجلاس پیرغلامان حسینی(ع) خاطره ای دلنشین و نقطه عطفی برای دارالعباده یزد بود و امیدوارم موجب مطرح شدن بیش از پیش هیئت های عزاداری یزد باشد.

رئیس سازمان صدا و سیما از حسن انتخاب دست اندرکاران برگزاری اجلاس برای برگزاری مراسم اختتامیه در میدان امیرچخماق نیز گفت: تصویری بسیار زیبا خلق شد که به دلیل پخش از آنتن‌های جهانی می تواند قابل توجه باشد.

همچنین رئیس سازمان صدا و سیما و استاندار یزد با کاشت دو نهال در یکی از بوستان‌های بزرگ یزد نام این بوستان را “بوستان پیرغلامان و خادمان امام حسین(ع)” انتخاب کردند .

در این بوستان به نام هر یک از پیرغلامان حسینی یک نهال کاشته شده است و در مجموع هر یک از هفتصد نهال کاشته شده نمادی از یکی از پیرغلامان به شمار می رود.

انتهای پیام/

[ad_2]

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی