تجلیل از شهید هنرمند بروجردی

تجلیل از شهید هنرمند بروجردبه گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از ایکنا از لرستان، سه‎شنبه، بیست و هفتم فروردین به‌همت حوزه هنری لرستان با حضور هنرمندان و مسئولان شهر بروجرد از خانواده شهید روح‌الله گودرزی به‌مناسبت هفته هنر انقلاب اسلامی تجلیل شد.
در این محفل فرهنگی که به‌همت حوزه هنری لرستان برگزار شد، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه بروجرد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان، فرماندار ویژه بروجرد و رئیس حوزه هنری لرستان در منزل شهید هنرمند روح‌الله گودرزی حضور یافتند و از خانواده این شهید هنرمند دلجویی کردند.
حجت‌الاسلام حسینی، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه بروجرد شهیدان را هنرمندان واقعی تاریخ دانستند و مقام شهادت را بالاترین مقام در نزد خداوند متعال دانستند.
وی برگزاری محافلی از این دست را موجب زنده نگه داشتن نام شهدا و دلگرمی خانواده شهدا و هنرمندان انقلاب عنوان کردند.
محمدحسین امیدی‌پور، رئیس حوزه هنری لرستان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته هنر انقلاب اسلامی، جایگاه اصلی هنر را صیانت از هنر انقلاب اسلامی دانست و افزود: ما به‌دنبال آن هستیم که دیدار با خانواده‌های شهدای هنرمند مبنایی برای ثبت خاطرات این شهدا قرار گیرد. اتفاقی که سال گذشته در دیدار با خانواده شهیدان باقری شهرستان ازنا شکل گرفت و زمینه را برای ثبت خاطرات این شهیدان فراهم آورد.
در ادامه نازاریان، مدیر کل بنیاد شهید استان لرستان و رحیمی، فرماندار ویژه بروجرد نیز ضمن قدردانی از حوزه هنری لرستان به‌خاطر برگزاری این محفل آمادگی خود را برای پشتیبانی از فعالیت‌های فرهنگی در حوزه هنر انقلاب اسلامی اعلام کردند.
در پایان برنامه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از خانواده شهید هنرمند روح‌الله گودرزی تجلیل شد.

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی