تجلیل از فاطمه برقول در کنار ۱۵ مادر نمونه خوزستانی

به گزارش سپهر اطلاع رسانی ایران به نقل از خبرنگار برنا از آبادان، نخستین آئین نکوداشت مقام والای مادر در استان خوزستان به همت بنیاد فرهنگی بین المللی مادر و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان در محل سالن شهدای دانشکده علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد.

در این آئین که فرانک موسوی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و غلامرضا محمدی رئیس بنیاد بین المللی مادر حضور داشتند، از ۱۶ مادر نمونه خوزستانی تجلیل به عمل آمد.

یکی از شاخص های انتخاب مادر نمونه این است که در زندگی شخصی، خانوادگی و اجتماعی کار شاخص و متفاوتی که در جامعه اثر مثبت داشته، انجام داده باشد.

در همین راستا از فاطمه برقول قهرمان شطرنج نابینایان آسیا از آبادان نیز به عنوان مادر نمونه تجلیل شد.

فاطمه برقول دارنده دو مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز در مسابقات پارا آسیایی جاکارتا و بیش از ۴۰ مدال و افتخارینی از سال ۷۸ تا کنون است.

لازم به ذکر است که بنیاد بین المللی مادر در راستای گسترش فرهنگ احسان به والدین و شناساندن مقام والای مادر به نسل جوان در استان خوزستان فعالیت می کند.

همچنین این بنیاد بین المللی مادر از سوی سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و به ثبت رسیده است و تا امروز ۷۵ کشور در سطح جهان به بنیاد بین المللی مادر پیوسته و در کشور خود نماینده ایجاد کرده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی