۲۷ مرداد ، ۱۳۹۸

تجلیل از پیشکسوتان و فعالان قرآنی در سمنان

تجلیل از پیشکسوتان و فعالان قرآنی در سمنان

به گزارش سپهر اطلاع رسانی ایران به نقل از ایکنا از سمنان، سیما رجبی،معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان امروز ۲۴ دی در جلسه برنامه‌ریزی هفته قرآن و عترت استان سمنان از مراسم تجلیل از پیشکسوتان و فعالان قرآنی در آیین اختتامیه برنامه‌های فرهنگی هنری هفته قرآن و عترت این استان در روز بیست و نهم دیماه در سالن تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان خبر داد.

وی با بیان اینکه در این آیین از نفرات برتر بخش‌های مختلف برنامه‌های هفته قرآن و عترت تجلیل خواهد شد گفت: این برنامه‌ها در رشته‌های مختلف از جمله خوشنویسی، پوستر، تئاتر خیابانی، آثار مکتوب، نقاشی و … برگزار شده است که برترین‌های آثار رسیده در این آیین تجلیل می‌شوند.

رجبی با اشاره به ارسال قریب یک هزار اثر با موضوع قرآن و عترت به دبیرخانه‌های هر بخش یاداور شد: آثار برتر نیز در نمایشگاهی که همزمان با آیین اختتامیه در مجتمع فرهنگی هنری کومش برپا می‌شود ارائه خواهد شد.

به گفته وی؛ در این نمایشگاه آثار برتر در رشته‌های مختلف در معرض دید علاقه مندان و هنرمندان قرار می‌گیرد.

گفتنی است برنامه‌های اولین هفته قرآن و عترت استان سمنان با مشارکت و همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستانها و انجمن ها و موسسات فرهنگی هنری این استان برگزار شده است.

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی