۲۹ مرداد ، ۱۳۹۸

تجلیل از کودکان و نوجوانان حافظ قرآن کریم در قزوین

به گزارش سپهر نیوز به نقل از   گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، در مراسمی از ۴۵ حافظ کل قرآن کریم در رده سنی کودک و نوجوان و همچنین از پنج نفر از اعضای ستاد تسهیلات محرم و دو نفر از نمایندگان ایستگاه صلواتی که بیشترین و بهترین همکاری با شهرداری قزوین را در ایام محرم و صفر داشته اند، تقدیر شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در این مراسم گفت: طرح تجلیل از حافظان قرآن کریم شهر قزوین در زمینه پرورش ۱۰ میلیون نفر حافظ قرآن از سال ۹۲ به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر قزوین مصوب و آغاز شده است.

درافشانی افزود: تاکنون ۱۱ مرحله از طرح تجلیل از حافظان قرآن برگزار شده است که در قالب آن ۱۰ هزار و ۸۰۰ حافظ قرآن کریم و در قالب هزار و ۴۵۰ جزء و در طی ۲۰ مرحله آزمون و داوری شده اند.

وی اضافه کرد: هر مرحله داوری و آزمون بین ۴ الی ۷ روز زمان برده است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین اظهار کرد: در طی هر مرحله داوری تعداد ۲۰ تا ۴۵ داور در اجرای این طرح با سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین همکاری داشته اند.

درافشانی افزود:پذیرفته شدگان این داوری‌ها در طی یازده مرحله طرح تجلیل از حافظان قرآن به تعداد هشت هزار و ۵۳۰ نفر حافظ در قالب ۱۲ هزار و ۲۷۵ جزء تجلیل شده اند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی