۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

تسهیل در کسب و کار و عملیاتی‌شدن اقتصاد مقاومتی اولویت مجلس دهم باشد

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیراز، فریدون عباسی ظهر امروز در نشستی خبری اظهار داشت: قوانین باید طوری تغییر کند که در حوزه اشتغال به یک اشتغال درازمدت و پایدار دست یافت.

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران یکی از اولویت های مجلس دهم را توجه به اقتصاد مقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: این مهم نیازمند ترویج و نهادینه‌کردن بیشتر در جامعه و برنامه‌ریزی برای اجرای آن است.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین موضوع‌ها در جامعه اجرایی‌کردن اقتصاد مقاومتی است گفت: با اجرای دقیق اقتصاد مقاومتی انضباط اجتماعی و اقتصادی در کشور صورت گرفته و دچار فساد اقتصادی و اداری نمی‌شویم.

عباسی افزود: همچنین توجه به اقتصاد مقاومتی مدیریت جهادی و توجه به این مهم در زمینه‌های مختلف برای دست‌یابی به رونق اقتصادی مناسب در جامعه را به همراه دارد.

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران در ادامه به لیست اصولگرایان در شیراز اشاره کرد و گفت: این لیست که ترکیبی از دو نماینده فعلی شیراز و یکی از شیرازی‌ها‌ به‌عنوان نماینده تهران را شامل می‌شود، یک لیست معقول است.

وی با تاکید براینکه اصولگرایان باید حفظ وحدت داشته باشند، گفت: امروز وحدت و همدلی مهم ترین عامل موفقیت است و باید به این توجه شود.

عباسی در ادامه با بیان اینکه مجمع نمایندگان استان فارس در دور دهم باید با اتحاد و همدلی موضوع بیکاری، توسعه صنایع، گردشگری و اصلاح ساختارهای کشاورزی را در اولویت داشته باشند، اظهار داشت: در صورت راه‌یافتن به مجلس، تشکیل مجمع نمایندگان و ایجاد اتاق فکر با حضور اصحاب رسانه و سایر اقشار را برای پیگیری مطالبات استانی دنبال می‌کنم.

رئیس سابق سازمان انرژی اتمی ایران در خاتمه از عموم مردم برای مشارکت حداکثری در پای صندوق‌های رای دعوت کرد و افزود: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای بدون شک اقتدار کشور را در عرصه‌های مختلف از جمله بین‌المللی ارتقاء می‌دهد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی