تقابل دختران قم با رقبای فلاورجانی

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مسابقات فصل ۱۳۹۸ لیگ تکواندو نونهالان دختر باشگاه‌های کشور طبق برنامه‌ریزی سازمان لیگ فدراسیون تکواندو از روز ۲۸ خرداد ماه آغاز می‌شود و دختران مستعد و آینده‌دار تکواندو قم نیز در ترکیب تیم منتخب هیأت قم با حریفان خود به رقابت می‌پردازند.

در دوره جدید پیکارهای لیگ نونهالان دختر تکواندو ایران ۲۳ تیم حضور دارند و پیکارهای هفته نخست به میزبانی خانه تکواندو در حالی برگزار می‌شود که تیم‌ها در دو گروه ۱۱ و ۱۲ تیمی تقسیم‌بندی شده‌اند و تیم منتخب هیأت تکواندو قم در گروه دوم مقدماتی با حریفان خود روبه‌رو می‌شود.

فدراسیون تکواندو امسال دهمین دوره لیگ نونهالان دختر ایران را با عنوان جام شکوفه‌های تکواندو برگزار می‌کند، لیگی که در گروه نخست آن تیم‌های لوازم خانگی کن، هیات ساوجبلاغ، هیأت بهار، هیأت گیلان، هیأت سرخه، هیأت سمنان، هیأت کردستان، هیأت دورود، هیأت کرمان، هیأت مرکزی، هیأت کرج و باشگاه استاد رحمانی رقابت می‌کنند.

تیم‌های حاضر در در گروه دوم این دوره از مسابقات نیز تیم‌های هیأت چهارمحال و بختیاری، هیأت خوزستان، هیأت گلستان، پروین تحریر تبریز، هیأت شهر درچه، هیأت محمدیه، آکادمی ابزار و یراق توسن، هیأت شمال‌غرب، آلپای آذربایجان‌غربی، هیأت فلاورجان و هیأت تکواندو قم هستند.

برنامه دیدارهای هفته نخست این دوره توسط سوی سازمان لیگ مشخص شده و دختران تکواندوکار استان قم که این روزها در خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده قم مشغول برنامه‌های آماده‌سازی خود هستند، در گام نخست برابر تیم هیأت تکواندو شهرستان فلاورجان به میدان خواهند رفت.

این در حالی است که دوره قبلی رقابت‌های لیگ تکواندو دختران نونهال ایران با قهرمانی تیم لوازم خانگی کن به پایان رسید، تیم هیأت تکواندو شهرستان محمدیه عنوان نایب قهرمانی را به دست آورد و تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن بر سکوی سومی فصل ۱۳۹۷ لیگ جای گرفت.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی