۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

توجه ویژه به کنترل سند طلاق، اولویت بهزیستی بوشهر

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، خدیجه پوربهی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیران کل بهزیستی استان بوشهر با قدردانی از حسن اعتماد مدیران استان به وی، اظهار داشت: در سطح استان بوشهر نیازمند حمایت و یاری مسئولان برای اجرای برنامه‌های حوزه بهزیستی هستم.

وی بیان کرد: کار بهزیستی مشارکتی است و یک دستگاه به‌تنهایی نمی‌‌تواند مسائل و مشکلات این حوزه را حل کند.

مدیرکل بهزیستی استان بوشهر صیانت از حقوق مادی و معنوی همکاران را از اولویت‌های کاری خود عنوان کرد و بیان داشت:  باید بستری فراهم کنیم که با رشد و بالندگی کارکنان و محیطی توأم با همدلی به سمت پیشرفت حرکت کنیم.

پوربهی ادامه داد: توجه به کرامت انسانی مددجویان، استفاده از توان فکری نخبگان و خرد جمعی، تلاش برای توجه ویژه به نیروهای جوان، توجه ویژه به سمن‌ها و کانون‌های معلولان و تلاش برای پیشبرد اهداف پیشگیری و آگاه‌سازی از اولویت‌های بهزیستی بوشهر است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر نیز کار بهزیستی را مهم و اثرگذار خواند و گفت: رسیدگی به اقشار مختلف تحت پوشش بهزیستی، رسیدگی به سایر اقشار هم هست و اگر رسیدگی نشود ممکن است دامنه مشکلات به سایر اقشار هم برسد.

سعید زرین‌فر افزود: رسیدگی به محرومین و اقشار آسیب‌پذیر در اکثر جوامع وجود دارد به‌ویژه جوامعی که شعار عدالت و عدالت‌خواهی دارند.

مدیرکل سابق بهزیستی استان بوشهر نیز با قدردانی از تلاش کارکنان مجموعه بهزیستی استان بوشهر گفت: بهزیستی عرصه معجزه است فقط یکدل پاک می‌خواهد، خدمات صادقانه در بهزیستی قیمت ندارد و باید تجربه آن را داشت تا عظمتش مشخص شود.

حسین اسدی‌ راد بیان کرد: کمتر حرکت اجتماعی در استان بوشهر انجام می‌شود که نظر بهزیستی گرفته نشود و در بیشتر سیاست‌گذاری‌های اجتماعی استان بهزیستی نیز حضور دارد.

وی با اشاره به طرح امید اجتماعی در بوشهر گفت: شادکامی اجتماعی که در طرح امید اجتماعی گنجانده‌ شده است از مؤلفه‌های مطرح‌ شده از سوی بهزیستی است.

مدیرکل سابق بهزیستی استان بوشهر گفت: اکنون ۳۰۰ مرکز خصوصی با بهزیستی همکاری دارند ضمن اینکه ۳۵ مرکز مشاوره، ۱۸۰ مهدکودک بخش خصوصی، ۳۵ مرکز خیریه و بیش از ۱۲۰ سازمان مردم‌نهاد با اداره کل بهزیستی استان بوشهر همکاری دارند.

در پایان از خدمات حسین اسدی راد به‌عنوان مدیرکل بهزیستی استان بوشهر قدردانی و خدیجه پوربهی به‌عنوان مدیرکل جدید بهزیستی استان بوشهر معرفی شد.

انتهای پیام/۲۲۵۵/آ ۳۰

http://fna.ir/RHHAKI

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی