جایگاه ممتاز ناشران قم در سطح کشور


به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست با حضور در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه انتشارات استان قم مستقر در محل نمایشگاه بازدید و در جریان روند فعالیت این غرفه ها در نمایشگاه  بین المللی کتاب تهران قرار گرفت.
استاندار قم در حاشیه این بازدید با بیان رتبه دوم استان قم در انتشار کتب مذهبی در کشور، اضافه کرد: این رتبه حاکی از جایگاه ممتاز قم در صنعت  چاپ و نشر است و لازم است برای تقویت این بخش حمایت های ویژه ای صورت پذیرد .
سرمست نقش مراجع معظم و علمای گرانقدر در توسعه انتشارات مذهبی و معنوی در قم را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: تالیف آثار پر محتوا و گرانسنگ از سوی این بزرگان در استان قم، موقعیت مهمی برای فعالان این عرصه در قم فراهم می کند که باید از آن برای ارتقاء سطح خدمات چاپ و نشر قم در سطح کشور و حتی بین المللی استفاده شود.
وی همچنین در طول این بازدید سه ساعته به همراه دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی ریاست جمهوری و دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه های معتبر نشر در سطح کشور بازدید کرد.
استاندار قم حضور نمایندگان چاپ و نشر استان قم را در نمایشگاه مثبت ارزیابی و از دست اندرکاران برپایی نمایشگاه نیز قدردانی کرد.
در سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ۲۳۴ ناشر از استان قم  ۱۲ هزار و ۶۲۱ عنوان کتاب را به معرض نمایش گذاشته اند.
انتهای پیام/۲۲۵۸

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی