جشنواره ملی نوروزی پلیس در استان مرکزی برگزار می‌شود

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از ایکنا از استان مرکزی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اظهار کرد: جشنواره ملی نوروزی پلیس در ۵ قالب شعر، خاطره، مقاله، عکس و فیلم از طریق پیام‌رسان‌های بومی سروش، ایتا، آی‌گپ، گپ، ساپنا و بله برگزار می‌شود.
وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در محورهای «پلیس؛ حافظ جان و مال مردم»، «پلیس؛ هوشیاری، دقت و سرعت عمل»، «پلیس؛ اخلاق، ادب و تکریم ارباب رجوع»، «پلیس؛ خدمت صادقانه، بی‌منت و دلسوزانه»، «پلیس؛ راهنمایی، مشاوره و آموزش نظم و قانون» و «تحقق شعار محوری پلیس راهور با عنوان پرهیز از خطر، آرامش در سفر» را ارسال کنند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی تصریح کرد: عموم شهروندان می‌توانند آثار خود را در بخش‌ها و موضوعات اعلام شده حداکثر تا ۳۱ فروردین ۹۸ از طریق شبکه‌های مجازی به نشانی festpolice@ رسال کنند.
سرهنگ خلجی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان حداکثر امکان ارسال ۳ اثر را دارند، گفت: این افراد در ذیل هر اثر لازم است نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت، شماره تماس و شماره ملی خود را قید کنند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: افرادی که در بخش فیلم اثر ارسال می‌کنند حداکثر زمان آن باید ۱۱۰ ثانیه باشد، ضمن اینکه اشعار ارسالی نیز باید در قالب چهارپاره، رباعی، غزل و مثنوی سروده و ارسال شود.
خلجی بیان کرد: مقالات ارسالی باید حداقل ۱۲ و حداکثر ۱۸ صفحه و خاطرات نیز باید حداقل ۳ و حداکثر ۵ صفحه با قلم ۱۴ لوتوس ارسال شود.
وی با بیان اینکه کار داوری آثار ارسالی به جشنواره تا پایان اردیبهشت انجام می‌شود، گفت: به نفرات اول تا سوم هر بخش به ترتیب ۳۰، ۲۰ و ۱۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می‌شود.
انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی