۲۸ شهریور ، ۱۳۹۸

خدمتی: در مسابقات جهانی ریو به دلیل هزینه بالا شرکت نمی‌کنم/ در تیراندازی چیزی قابل پیش بینی نیست- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، نجمه خدمتی در خصوص مسابقات آزاد تیراندازی و قهرمانی در این رقابت‌ها اظهار داشت: تعداد شرکت کننده‌ها نسبت به دوره‌های قبل بیشتر بود و جزو بزرگترین  مسابقات تیراندازی کشور بود. همیشه  سطح این مسابقات بالا است چراکه ملی پوشان در آن شرکت می‌کنند و انتخابی تیم ملی نیز هست. خداراشکر هم در مقدماتی و هم در فینال اول شدم.

وی در ادامه افزود: بعد از یونیورسیاد یک هفته استراحت کردم و سپس در مسابقات آزاد شرکت  کردم. اردوهای تیم ملی نیز از ۶ مرداد ماه آغاز می‌شود.

بانوی المپیکی تیراندازی کشورمان در خصوص برنامه‌های پیش رو گفت: در مسابقات جهانی ریو به دلیل هزینه بالا شرکت نمی‌کنم و بچه‌هایی که سهمیه المپیک‌ نگرفتند به ریو اعزام می‌شوند. مسابقات آسیایی قطر را نیز در پیش داریم که انشالله برای آماده سازی المپیک شرکت می‌کنم.

وی در خصوص لزوم حضور در مسابقات مختلف پیش از آغاز المپیک یادآور شد: برای هر المپیکی حضور در مسابقات مختلف و جهانی بسیار مهم است اما شرایط فدراسیون به گونه‌ای است که نمی‌توانم به برخی از مسابقات اعزام شوم. من به تصمیم مربی احترام می‌گذارم. در تیراندازی چیزی قابل پیش بینی نیست. اگر روز تیرانداز باشد حتی می‌تواند رکورد بزند اما اگر روزش نباشد نمی‌تواند عملکرد خود را داشته باشد.

خدمتی تاکید کرد: من خودم را برای المپیک آماده می‌کنم و در هر مسابقه‌ای که شرکت می‌کنم احساس می‌کنم در المپیک تیر میزنم و مسابقات برای من تفاوتی ندارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی