۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

خراسان رضوی|«کم‌کاری» مهم‌ترین عامل معضلات اقتصادی اخیر جامعه است

– اخبار استانها –

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از گناباد، حجت‌الاسلام مهدی ماندگاری شامگاه پنجشنبه در دومین یادواره شهدای روستای حاجی‌آباد گناباد اظهار داشت: شهدا به واسطه معامله با خدا، دارایی‌های زیادی دارند که دارایی شهدا این است که خدا خریدار آنهاست؛ شهدا اگر در عهد رسول‌الله(ص) بودند،اجازه نمی‌دادند مسیر اتفاقات به شکلی که رخ داده، صورت بگیرد.

ماندگاری تصریح کرد: خیلی‌ها بهشت می‌روند اما امام حسین(ع) را نمی‌بینند اما شهدا ائمه(ع) را می‌بینند و شهدا در بهشت از جایگاه خاصی برخوردار هستند و در حضور ائمه(ع) هستند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه امروز در کشور ما صداقت کمرنگ شده است تاکید کرد:  در قیامت دهان ما بسته است اما زخم‌های بدن بیانگر و نشانگر این است که چه کسانی برای اعتقاداتشان جنگیده‌اند.

تخلفات سازمان خصوصی‌سازی برای قوه قضائیه محرز شد؛ وزیر اقتصاد به وعده‌اش ‌عمل نکردآیا آثار رشد اقتصادی باید با رشد اشتغال همراه باشد؟۱۶ منطقه خراسان رضوی دارای «معین اقتصادی» شده‌اند

استاد حوزه علمیه با بیان خاطره‌ای از شهید رجایی در زمینه ساده‌زیستی گفت: وی در سفره خود تنها از یک نوع غذا استفاده می‌کرد اما متاسفانه امروز مسئولانی که برای خرید گوشت مشکل ندارند، صدای مردم را نمی‌فهمند.مشکل اقتصادی، به دلیل کم‌کاری، حرام‌خواری و تحریم‌ها است و اینکه حلال‌خورها تنهاخور شدند.

ماندگاری اظهار کرد: شهدا تکلیف خود را تشخیص و به موقع و کامل آن را انجام دادند پس ما نیز با الگو گرفتن از شهدا در تکلیف با خدا معامله می‌کنیم. مسئولان ما نیز با حقوق معامله نکنند، با خدا معامله کنند.

وی با تاکید بر اینکه امروز جنگ اقتصادی است تصریح کرد: مردم باید کمک‌کار یکدیگر باشند؛ برگزاری این قبیل یادواره‌ها نیز به معنای یادآوری نام شهدا و مجاهدت در مسیر شهدای گرانقدر است.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی