۱ شهریور ، ۱۳۹۸

خراسان شمالی| معاون وزیر کشور: هیچ مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد

– اخبار استانها –

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از شیروان، بابک دین‌پرست شامگاه شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی این شهرستان اظهار داشت: از جمله مزایای عضویت خراسان شمالی در شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور، بهره‌مندی سرمایه‌گذاران این استان از مشوق‌هایی نظیر تضمین ریسک سرمایه‌گذاری‌ها از سوی بیمه مرکزی، پرداخت ۵۰ درصد سود تسهیلات بانکی سرمایه‌گذاران از سوی دولت و برخی معافیت‌های مالیاتی و بیمه‌ای است.

وی افزود: به دستور وزیر کشور سند محرومیت‌زدایی برخی استان‌ها تدوین شده و برای خراسان شمالی هم سندی به همراه مصوبات حاصله از این سفر به منظور برچیدن موانع سرمایه‌گذاری و حمایت از واحدهای تولیدی تهیه می‌شود.

معاون اقتصادی وزیر کشور گذری هم به مساله وضعیت بازار شب عید داشت و گفت: تنظیم بازار شب عید و تامین مایحتاج عمومی برای دولت خیلی مهم است و فرمانداران هم با جدیت بیشتری به مباحث اقتصادی بپردازند و مسائل سیاسی را تا هنگام انتخابات تعطیل کنند.

۴۷ کالای اساسی در آذرماه امسال گران شد+ جدولجهانگیری در سمنان: ۱۴ میلیارد دلار برای واردات ۲۵ قلم کالای اساسی اختصاص یافتطرح جدید مجلس برای ساماندهی‌بازار ارز+ جرئیات

دین پرست افزود: با وجود فشار دشمن مشکلی در تامین کالاهای اساسی وجود ندارد و فقط مشکلاتی در روند توزیع داریم که این دغدغه مردم هم باید با اطلاع‌رسانی‌های بیشتر به اقشار مختلف برطرف شود.

وی در پایان با انتقاد از نبود بازارچه مرزی در خراسان شمالی خاطرنشان کرد: استان مرزی بدون داشتن پایانه و بازارچه مرزی معنا ندارد و این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی