۲۷ شهریور ، ۱۳۹۸

خوزستان| تیم ملی کشتی فرنگی به رقابت‌های بین‌المللی «وهبی امره» ترکیه اعزام می‌شود

– اخبار استانها –

مهرزاد اسفندیاری‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک اظهار داشت: تیم ملی کشتی فرنگی آماده حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا بوده و سعی داریم با تمام توان در این رقابت‌ها شرکت کنیم.

وی جام بین‌المللی تختی را یک فرصت مناسب برای کسب تجربه کشتی‌گیران کشور دانست و گفت: تیم ملی پیش از حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا در تورنمنت بین‌المللی «وهبی امره» ترکیه و رقابت‌های جایزه بزرگ مجارستان شرکت می‌کند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی با بیان این که رقابت‌های بین المللی وهبی امره ترکیه ۱۲ تا ۱۴ بهمن ماه امسال برگزار می‌شود، عنوان کرد: رقابت‌های جایزه بزرگ مجارستان نیز اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

وی افزود: جام بین‌المللی تختی رقابت‌های بین‌المللی «وهبی امره» ترکیه و مجارستان برای تعیین نفرات و ورزشکاران تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا مؤثر است و سعی داریم با آمادگی کامل در این رقابت‌ها شرکت کنیم.

خوزستان|فینالیست‌های کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدندخوزستان| نخستین روز مسابقات جام بین‌المللی تختی به پایان رسید + تصاویرسی و نهمین دوره رقابت‌های جام بین‌المللی تختی به‌روایت تصوی

اسفندیاری بیان کرد: رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی کشور چین و در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود و با توجه به حضور چهره‌های جوان و با انگیزه در رقابت‌های پیش‌رو و هم چنین اردوهای تیم ملی به دنبال ثبت بهترین نتیجه ممکن هستیم.

وی با اشاره به برگزاری جام بین‌المللی تختی به میزبانی شهرستان اندیمشک گفت: روند برگزاری این مسابقات مطلوب است و اندیمشک میزبان شایسته این رقابت‌ها بوده و حضور پرشور جوانان اندیمشک در سالن محل مسابقات، بیانگر ظرفیت و علاقه مردم این شهر به ورزش کشتی است.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: امیدواریم با احداث سالن ۵ هزار نفری و آکادمی کشتی اندیمشک به‌زودی این شهرستان از رقابت‌های مختلف ورزشی و بین‌المللی کشتی پذیرایی کند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی