۲۹ مرداد ، ۱۳۹۸

«دوستت دارم» با انگیزه تقویت بنیان خانواده منتشر شد


«دوستت دارم» با انگیزه تقویت بنیان خانواده منتشر شدبه گزارش خبرنگار ایکنا؛ سنت تدوین و نگارش چهل حدیث در قالب کتاب از قدیم در بین علما و محدثان جا افتاده است و هر عالمی که توفیق یافته به آن دست یازیده و اربعین حدیثی به دست داده است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین «محمدحسن رحیمیان» تولیت مسجد مقدس جمکران با انگیزه تقویت بنیان خانواده و تشدید محبت و الفت بین آنها، چهل حدیث درباره عشق‌ورزی و آیین همسرداری را از بین کلام حضرات معصومین (ع) احصا کرده و با ترجمه‌ای روان کنار هم گرد آورده است. این کتاب کم‌حجم با عنوان «دوستت دارم» در قطع جیبی از سوی انتشارات کتاب جمکران عرضه شده است.

در بخشی از مقدمه «دوستت دارم» می‌خوانیم: «.. رکن اصلی خانواده، زن و شوهر و به تعبیر دیگر، مادر و پدر هستند و چگونگی رابطه این دو و سازگاری و ناسازگاری آن‌ها نقشی اساسی در آرامش و صلاح خانواده و جامعه یا فروپاشی و فساد آن ایفا می‌کند. بدین جهت و در شرایطی که تهاجم ضدفرهنگی غرب با انواع شیوه‌های شیطانی بر نابودی نظام خانواده کمر بسته است، ضرورت توجه بیشتر و عمل به رهنمود‌های خاندان عصمت(ع) که برگرفته از وحی الهی است، ما را بر آن داشت تا گزیده‌ای از احادیث را در این زمینه فراهم کنیم.»

این مجموعه شامل متن عربی چهل حدیث و ترجمه روان آن در باب عشق‌ورزی و آیین همسرداری از زبان معصومین(ع) است و در ۴۸ صفحه و با قیمت ۳ هزار تومان روانه بازار شده است. این روز‌ها این کتاب در انتظار ششمین چاپ خود است.

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی