۲۹ مرداد ، ۱۳۹۸

رضایت دنیزلی از عملکرد تراکتورسازان در ترکیه- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، مصطفی دنیزلی در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی تبریز، در خصوص آخرین وضعیت این تیم اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های ما بر اساس آغاز لیگ در تاریخ ۱۰ مرداد بود و فردا (سه شنبه) اردوی ۱۴ روزه خود را در کمپ مجهز ارضروم به پایان می‌رسانیم.

وی افزود: امسال اولین تیمی هستیم که تمرینات پیش فصل خود را آغاز کرده‌ایم و در این مدت توانستیم برنامه‌های پرفشاری را پشت سر بگذاریم.

دنیزلی ادامه داد: در اردوی ارضروم، دو بازی تدارکاتی انجام دادیم که نمایش نسبتاً خوبی داشتیم. برای استراحت بازیکنان هم سه روز مرخصی می‌دهم تا از روز شنبه در زمین چمن اختصاصی خود تمرینات‌مان را پیگیری کنیم.

سرمربی تراکتورسازی با اشاره به ادامه تلاش این باشگاه برای جذب بازیکنان جدید گفت: همچنان در حال مذاکره با بازیکنان مورد نظرمان هستیم و بازیکنان خارجی جدید در تبریز به ما ملحق خواهند شد که در بدترین شرایط تا آغاز لیگ به ما می‌پیوندند.

وی تاکید کرد: از تمرینات بازیکنان در این اردو راضی هستم و از بازیکنان تست لاکتات که تست بسیار پرفشاری است، خواهیم گرفت تا قبل از شروع فصل، وضعیت جسمانی تمام بازیکنان را بسنجیم. پس از این تست، برنامه‌های تمرینی‌مان می‌تواند متفاوت باشد و از طرفداران می‌خواهیم که آسوده‌خاطر باشند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی