۲۹ مرداد ، ۱۳۹۸

روایت سفیر سابق ایران در واتیکان از ریاضت اقتصادی در بسیاری از کشورهای اروپایی

– اخبار استانها –

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از قزوین، حجت‌الاسلام و‌المسلمین علی‌اکبر ناصری ‌یکشنبه شب در نشست بصیرتی که در مسجد جامع المهدی (عج) برگزار شد، با اشاره به وضعیت ها و شرایط سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی موجود در کشورهای مختلف اظهار داشت: کشور سوئیس یکی از کشورهایی است که از لحاظ اقتصادی از کشورهای معروف دنیا محسوب می‌شود ولی از طرفی همین کشور رکورددار خودکشی در اروپاست.

وی افزود: نبود موضوعات و مباحث معنوی و خدایی سبب شده که کشورهای اروپایی با بسیاری از مشکلات اجتماعی روبه رو شوند که تمامی این مشکلات به وسیله اسلام به راحتی برطرف می شود. 

سفیر سابق ایران در واتیکان با اشاره به اینکه ریاضت اقتصادی در بسیاری از کشورهای اروپایی وجود دارد، عنوان کرد: زندگی روزمره در کشورهای اروپایی آنگونه که در رسانه ها و مطبوعات بازگو می شود نیست و مردم در کشورهای اروپایی با بسیاری از مشکلات اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مواجه هستند.

ثمرات انقلاب ۴۰ ساله ـ استان‌ها| ‌سمنان به تولیدکننده برق تبدیل شد۱۱۰ برنامه شاخص به مناسبت چله انقلاب توسط سپاه گنبدکاووس اجرا می‌شودمولوی حسین‌بر: طلوع انقلاب اسلامی دست بیگانگان را از ایران کوتاه کرد

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم در سال ۵۷ انقلاب کردند تا خداوند در این کشور حاکم شود، خاطرنشان کرد: مردم با رقم زدن انقلاب اسلامی به دنبال این بودند که دستورات خداوند متعال، آیات قرآن کریم، سیره اهل بیت و منویات امام خمینی(ره) در این کشور جاری و ساری شود و امروز بعد از چهل سال از گذشت انقلاب اسلامی به این نتیجه می توان رسید که هر جا که مردم و مسئولان براساس این دستورات حرکت کردند کشور در مسیر پیشرفت و موفقیت قرار گرفت.

ناصری با اشاره به اینکه در انقلاب اسلامی با کمترین امکانات و ابزار کشور را در اختیار گرفتند، تصریح کرد: در دفاع مقدس هم جوانان و مردم این شهر با اعتقادات مذهبی خود توانستند بر لشکر کفر چیره شوند.

وی گفت: اگر بتوانیم در مسیر آرمان های امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری حرکت کنیم می‌توانیم در مقابل بسیاری از مشکلات مختلف ایستادگی کنیم و در برابر  مشکلات زیادی از جمله اختلاس، رانت و غیره ایستادگی کنیم.

سفیر سابق ایران در واتیکان افزود: به کوری چشم استکبار جهانی امسال جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را با حضور پرشور در ۲۲ بهمن برگزار می‌کنیم و ۲۲ بهمن امسال حماسه دیگری توسط ملت ایران رقم خواهد خورد.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: دولتمردان و نمایندگان مجلس بدانند که اگر می‌خواهند کشور را در مسیر پیشرفت ببرند باید در مسیر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حرکت کنند.

وی گفت: امیدواریم با هوشیاری مردم و مسئولان و اتحاد بین آنها شاهد رشد و پیشرفت روزافزون کشور شویم.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی