۱ شهریور ، ۱۳۹۸

سعیدی: فدراسیون‌ها عمدتا بدهی ارزی با کمیته را تسویه کرده‌اند/ گزارش مکتوب مسدود شدن حساب نداشتیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


کیکاووس سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: این نشست روز شنبه آینده و با ارائه گزارش از سوی روسای فدراسیون قایقرانی و کاراته در خصوص شرایط ملی‌پوشان برای کسب سهمیه المپیک  و گزارش خانم جعفری، مدیر آموزش همبستگی المپیک برگزار خواهد شد. همچنین در این نشست اعضای هیئت اجرایی در خصوص میزان کمک مالی به تیم فوتبال امید صحبت خواهند کرد.

 وی در خصوص آخرین وضعیت اساسنامه کمیته ملی المپیک گفت: ایرادهای ویرایشی نسبت به اساسنامه را جمع بندی می‌کنیم و برای دو، سه روز آینده اساسنامه مجدداً به هیئت دولت ارسال خواهد شد.

سرپرست دبیرکلی کمیته ملی المپیک درباره ادامه حضور علیرضا رحیمی در هیئت اجرایی یادآور شد: بند ۱۶ تبصره ۳ اساسنامه اعلام کرده عضویت شخصیت‌های حقیقی در هیئت اجرایی برای ۴ سال خواهد بود و بر همین اساس رحیمی تا پایان دوره در هیئت اجرایی حضور دارد.

 سعیدی همچنین از دیدار مدیران کل ورزش استان‌ها با صالحی امیری خبر داد و گفت: مدیران کل امروز ضمن دیدار با رئیس کمیته ملی المپیک از موزه ورزش المپیک و پارالمپیک دیدار خواهند کرد.

خزانه‌دار کمیته ملی المپیک در خصوص بدهی‌های ارزی فدراسیون‌ها به این کمیته گفت: فدراسیون‌ها عمدتا بدهی‌های ارزی خود را تسویه کردند. فدراسیون دو و میدانی نیز فرآیند تسویه حساب را طی کرده و تا چند روز آینده این بدهی پرداخت خواهد شد.

 وی در پاسخ به این سوال آیا فدراسیون‌هایی که حسابشان مسدود بوده توانستند از واریزی اخیر کمیته ملی المپیک استفاده کنند یادآور شد: از فدراسیون‌ها گزارش مکتوب مبنی بر مسدود بودن حساب‌هایشان دریافت نکرده‌ و پول را به حسابشان واریز کردیم، ظاهراً هم پول به حسابشان وارد شده چون برای ما بازگشتی اعلام نشده است.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی