۲۹ مرداد ، ۱۳۹۸

سفر هیات رژیم صهیونیستی به بحرین

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، منابع رسانه‌ای رژیم صهیونیستی از سفر یک هیات وزارت خارجه این رژیم به بحرین خبر دادند.

خبرنگار ارشد کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه از سفر یک هیات از وزارت خارجه این رژیم به بحرین به منظور شرکت در یک کنفرانس بین‌المللی خبر داد.

«باراک راوید» در توییتر خود نوشت: «یک مقام اسرائیلی به من خبر داد که هیاتی از وزارت خارجه اسرائیل طی هفته اخیر به بحرین سفر کرده بود و در یک یک کنفرانس بین‌المللی حضور یافت».

انتشار این خبر در حالی صورت گرفته که روز یکشنبه (۲۵ فروردین) در خبرها آمده بود که سفر هیأت متشکل از شخصیت‌های بازرگانی و دولتی رژیم صهیونیستی به بحرین در پی نگرانی‌های مربوط به مسایل امنیتی لغو شد.

پیشتر برخی منابع بحرینی درباره حضور ۴۵ شخصیت صهیونیست شامل «الی کوهن» وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی در کنفرانس بین المللی کارآفرینی در منامه گمانه‌زنی‌ کرده بودند.

یک مقام رژیم صهیونیستی به خبرنگار کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: برخلاف گزارش‌های خبری مبنی بر لغو سفر هیات اسرائیلی، دیپلمات‌های اسرائیلی به منامه رفتند و در حاشیه این کنفرانس چندین دیدار انجام دادند».

این مقام ناشناس صهیونیست، به جزئیات بیشتری درباره سفر این هیات به بحرین و دیدارهای ادعایی آنها اشاره نکرد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی