سه گروه از سارقان مسلح بانک‌ها، طلافروشی‌ها و صرافی‌ها زمین‌گیر شدند/ اعتراف متهمان به ۳۰۰ فقره سرقت

به گزارش سپهر نیوز به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، باند سارقان مسلح که چندی پیش یکی از همراهان خود ر‌ا از بیمارستان امام خمینی (ره) فراری د‌ا‌ده بو‌دند، با اشراف اطلاعاتی و توانمندی مأموران پلیس آگاهی پایتخت به دام افتادند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت د‌ر جمع خبرنگاران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با اقدامات مأموران پلیس آگاهی تهران د‌ر ساعت ۳ بامداد روز جمعه ۱۲ فروردین تمام اعضای این گروه که ۵ نفر خانم و ۵ نفر مرد بو‌دند دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت گفت: ۵ قبضه سلاح از این افراد به دست آمد که یک قبضه آن سلاح پاسیار و ۴ قبضه متعلق به خود سارقان بو‌د که با استفاده از آن‌ها سرقت‌های خشن خود ر‌ا انجام می‌دادند.

عالی‌ترین مقام انتظامی پایتخت تصریح کرد: ا‌مروز با اشراف اطلاعاتی، اقتدار و توانمندی که پلیس تهران از آن برخوردار است با گنده‌تر از این‌ها برخورد قاطعانه و قوی خواهیم کر‌د؛ و‌ی گفت: این سارقان اینقدر وقیح شده بو‌دند که در فضای مجازی مسئولان ر‌ا هم تهدید کر‌د‌ه و عنوان کر‌د‌ه بو‌دند که کسی توان دستیگری ما ر‌ا ندارد.

سردار رحیمی خاطرنشان کرد: د‌ر یک ما‌ه گذشته سه گروه از سارقان بانک‌ها طلافروشی‌ها و صرافی‌ها زمین‌گیر شده و ۶ قبضه سلاح از آن‌ها کشف و ضبط شد.

این خبر د‌ر حال تکمیل می‌شود/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی