شجاع‌پوریان: استعفایم را کتباً به حناچی دادم/ دست شهردار را باز گذاشتم

دوشنبه/ شجاع‌پوریان: استعفایم را کتباً به حناچی دادم/ دست شهردار را باز گذاشتمولی‌الله شجاع‌پوریان معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران درگفت‌وگو با خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: من یک روز بعد از تحلیف حناچی استعفای خود را نوشتم و به صورت کتبی به شهردار دادم و به شکل شفاهی هم گفتم که آمادگی دارم هر تصمیمی نسبت به من گرفته شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران با بیان اینکه هم‌اکنون بحث‌هایی مطرح است که تغییراتی ایجاد شود، اظهار کرد: ممکن است به من بگویند که اگر در جای دیگر فعالیت کنم اثرگذاری بهتری داشته باشد، ولی هنوز معلوم نیست که در برابر این استعفا چه تصمیمی گرفته شده است.

وی با بیان اینکه از نظر ادب و منطق حکم می‌کرد که من این کار را انجام دهم، اظهار کرد: من با این کار دست حناچی را باز گذاشتم تا هر زمان که لازم دید اقدام کند.

شجاع‌پوریان با بیان اینکه شرایط معاونت فرهنگی به این شکل است که هروقت تصمیم نهایی گرفته شده از طرف شهردار اعلام می‌شود، اظهار کرد: اگر جابه‌جایی صورت گیرد من تابع تصمیم شهردار هستم ولی از سویی دیگر هم فعالیت در محیط‌های علمی و پژوهشی را ترجیح می‌دهم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی