طرح اجرایی جشنواره ملی وقف تدوین شد

به گزارش سپهر نیوز به نقل از خبرگزاری تسینم  از یزد، حجت السلام محمود میرجلیلی پیش از ظهر امروز در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری "وقف چشمه همیشه جاری" که در سالن اجتماعات امامزاده جعفر(ع) برگزار شد، اظهار داشت: یکی از ضرورت های وقف در جامعه ، ترویج فرهنگ این سنت پسندیده، در فضای مجازی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه نسل جوان است.

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد برگزاری همایش ها و جشنواره ها در زمینه وقف را یکی از عوامل موثر در زمینه ترویج فرهنگ وقف دانست و گفت: چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری "وقف چشمه همیشه جاری" با حضور نمایندگان ۲۵ استان کشور و به میزبانی استان یزد برگزار شد.

میرجلیلی با اشاره به ارسال بیش از ۵۰۷ اثر به دبیرخانه این حشنواره، افزود: چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری "وقف چشمه همیشه جاری" در سه بخش وبلاگ نویسی، نرم افزارهای چندرسانه ای و نرم افزارهای تلفن همراه برگزار شد.

دبیر اجرایی چهارمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری "وقف چشمه همیشه جاری" تدوین و اجرای طرح جشنواره ملی وقف را از جمله اقدامات معاونت فرهنگی سازمان اوقاف دانست و بیان کرد: این جشنواره با هدف ساماندهی فضای مجازی و با محوریت ترویج فرهنگ وقف برگزار شد.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی