فوتبال جهان| ریبری: می‌خواهم ۲ فصل دیگر بازی کنم/ در کنار پول باید چالش هم باشد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانک ریبری که در پایان فصل اخیر به حضور ۱۲ ساله‌اش در بایرن مونیخ پایان داد، می‌گوید دو فصل دیگر می‌تواند به بازی کردن ادامه دهد. در حالی که پیش از این از گالاتاسرای ترکیه و السد قطر به‌عنوان اصلی‌ترین مقاصد بعدی این بال فرانسوی یاد شده بود، حالا او یک مشتری از لیگ برتر انگلیس پیدا کرده و آن شفیلدیونایتد تازه لیگ برتری شده است.

ریبری ۳۶ ساله در گفت‌وگو با نشریه فرانسوی «اکیپ» در پاسخ به این پرسش که «برنامه‌ات برای آینده حرفه‌ای‌ات چیست؟»، گفت: هنوز نمی‌دانم. می‌خواهم دو فصل دیگر بازی کنم. من در هر تیمی می‌توانم پولی را که می‌‌خواهم در بیاورم، اما در کنارش باید چالش هم باشد. باید تصمیم مهمی بگیرم، چون باید در کنار فکر کردن به خودم، به خانواده‌ام و پنج فرزندم هم فکر کنم.

وی با اشاره به گل زیبایی که در آخرین بازی‌ بوندس‌لیگایی‌اش برای بایرن مونیخ در برتری ۵ بر یک این تیم مقابل اینتراخت فرانکفورت به ثمر رساند، اظهار داشت: گلی که در آخرین بازی بوندس‌لیگایی‌ام برای بایرن به ثمر رساندم، تکانی درونم ایجاد کرد و حس کردم که هنوز می‌توانم با چالش‌های زیبا روبه‌رو شوم. هنوز نیاز به آدرنالین دارم.

فرانک ریبری در پایان خاطرنشان کرد: هر موقع که حس کردم دیگر نمی‌توانم به بازی‌ کردن ادامه دهم، بازنشسته خواهم شد. من انسانی واقع‌بین هستم. بازی من مبتنی بر فیزیک بدنی و سرعت است و هنوز حس می‌کنم که می‌توانم در سطح خیلی خوبی بازی کنم.

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی