۲ شهریور ، ۱۳۹۸

فوتبال جهان| مدیربرنامه‌های بیل: زیدان مربی قدرنشناسی است!/ رفتن گرت ربطی به حرف‌های او ندارد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم، جاناتان بارنت، مدیر برنامه‌های گرث بیل از زین‌الدین زیدان به خاطر صحبت‌های صبح امروزش (یکشنبه) درباره فروش گرث بیل انتقاد کرد. زیدان پس از بازی بامداد امروز تیمش مقابل بایرن مونیخ در جام قهرمانان بین‌المللی که در آن به بیل میدان نداد، گفت این بازیکن ولزی در تیم او جایی ندارد و هرچه زودتر از جمع شاگردان وی جدا شود بهتر است.

بارنت در پاسخ به اظهارات زیدان به نشریه آس اسپانیا گفت: اگر گرث بیل از رئال مادرید برود به خاطر این است که خودش اینگونه می‌خواهد نه به خاطر زیدان است نه به این خاطر که رئال مادرید او را تحت فشار گذاشته است. بیل هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان جهان است، یکی از ۵ بازیکن برتر تیم و آینده‌اش هم در یک باشگاه بزرگ ادامه پیدا خواهد کرد.

از بایرن مونیخ و تاتنهام به عنوان اصلی‌ترین مشتریان بیل که سال ۲۰۱۳ به رئال مادرید پیوست یاد شده است اما مدیربرنامه‌های او چیزی درباره مقصد این بازیکن ولزی نگفت.

بارنت در ادامه صحبت‌هایش درباره بازیکنی که تا سال ۲۰۲۲ با رئال مادرید قرارداد دارد و می‌داند که فصل آینده زمان زیادی برای بازی در تیم تحت هدایت زیدان نخواهد داشت، تأکید کرد: زیدان در مورد بیل قدرنشناس است. من نمی‌دانم که آیا باشگاه رئال مادرید در حال مذاکره با تیم خاصی برای فروش بیل است یا نه اما آنچه که من دارم انجام می‌دهم بسیار شفاف است.

انتهای پیام/

 

 

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی