۲۲ مهر ، ۱۳۹۸

قم میزبان اسکواش ایران

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، بعد از انتخابات بهار امسال که به رای اعتماد اعضای مجمع برای چهار سال ریاست نیره‌سادات حسینی در این هیأت‌ ورزشی منجر شد، از صبح بیستمین روز تیر ماه سالن بین‌المللی اسکواش واقع در مجموعه ورزشی شهدای هفتم‌تیر قم جنب عوارضی اتوبان قم – تهران میزبان پیکارهای قهرمانی پسران ایران خواهد بود.

این در شرایطی است که موفقیت در کسب رتبه‌های برتر این رقابت‌ها بعد از دستاورد ارزنده و درخشانی که دختران اسکواش‌باز قم در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های ایران داشتند و با کسب مقام قهرمانی به لیگ برتر صعود کردند، برای اسکواش قم اهمیت زیادی دارد و قمی‌ها امیدوارند از فرصت میزبانی برای رسیدن به یک موفقیت جدید در اسکواش پسران به خوبی استفاده کنند.

رقابت‌های قهرمانی پسران ایران ویژه رده‌های سنی کمتر از ۱۳ و ۱۵ سال از نوزدهمین روز تیر ماه در قم برگزار می‌شود و خبرها حاکی از این است که تیم پسران هیأت‌ اسکواش قم نیز بعد از تمرینات مختلف آماده‌سازی با انگیزه و روحیه بسیار بالا در این مسابقات به مصاف حریفان می‌رود.

رقابت‌ها از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود و تمام تیم‌های شرکت کننده تا امشب در قم حضور دارند، این در حالی است که همراه داشتن کارت معتبر عضویت اسکواش، کارت بیمه ورزشی سال ۱۳۹۸ و کارت شناسایی معتبر به منظور بررسی رده سنی برای تمامی شرکت کنندگان الزامی است.

با اعلام رسمی فدراسیون اسکواش، ثبت اسامی تمامی شرکت کنندگان اعم از مربی، سرپرست و ورزشکار در سامانه مبین وزارت ورزش و جوانان انجام می‌گیرد و لیست تیم‌ها با سامانه مبین مطابقت داده می‌شود، ضمن اینکه تک تک اسکواش‌بازان بدون استثناء ملزم به استفاده از عینک محافظ هستند.

در شرایطی که سهمیه هر یک از استان‌ها بر اساس نتایج جدول ارزیابی عملکرد در بخش قهرمانی مشخص شده، طبق آیین‌نامه مسابقات در صورتی که استان‌ها از سهمیه خود استفاده نکنند در مسابقات آینده از سهمیه آنها کسر می‌شود و این شانس به سایر استان‌ها داده خواهد شد، ضمن اینکه ثبت‌نام و عدم حضور در مسابقات موجب کسر امتیاز هر اسکواش‌باز در رنکینگ اسکواش کشور می‌شود.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی