۲۲ مهر ، ۱۳۹۸

قول سهرابیان برای بهبود رکورد قایقرانان/ وزیر ورزش: صدای شما ضبط می‌شود!- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مسابقات جهانی قایقرانی در مجارستان و توزیع سهمیه المپیک از ۲۶ مرداد آغاز می‌شود و قایقرانان کشورمان خود را برای حضور در این مسابقات آماده می‌کنند.

در همین راستا مسعود سلطانی‌فر، رضا صالحی امیری، نصرالله سجادی و پیمان فخری امروز با حضور در محل تمرین قایقرانان در دریاچه آزادی با ملی‌پوشان دیدار کردند.

پیش از حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک، سجادی و فخری، سرپرست کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ و رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی با علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی دیدار کردند.

این دیدار قرار بود ساعت ۱۶:۳۰ انجام شود، اما با تأخیر و تغییر مکرر زمان بازدید در ساعت ۱۸:۴۵ انجام شد.

عادل مجللی، ملی‌پوش کشورمان در این بازدید خطاب به وزیر گفت: ملی‌پوشان قایقرانی خودشان را ثابت کردند و پتانسیل این را دارند که مدال المپیک بگیرند. فکر خود من مدال المپیک است و خواهش می‌کنم به قایقرانی نگاه ویژه کنید.

وزیر نیز پاسخ داد: نگاه ما ویژه و عمیق است و فکر می‌کنم بچه‌ها اگر بخواهند جدا از سهمیه می‌توانند مدال بگیرند و خود شما، آقای مجللی امید اول تیم هستید.

وی افزود: ملی‌پوشان بدانند بعد از کشتی، تکواندو و وزنه برداری به شمشیربازی، قایقرانی، جودو و کاراته برای مدال‌آوری در المپیک خیلی امید داریم. البته می‌دانیم که کاراته روی سکوی المپیک می‌رود.

سهرابیان، رئیس فدراسیون قول داد رکوردهای قایقرانان بهبود پیدا کند و وزیر هم با خنده گفت حرف‌های شما ضبط می‌شود.

 

انتهای پیام/

[ad_2]

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی