۲۶ شهریور ، ۱۳۹۸

مازندران| بادامکی: می‌شد داور بازی را مدیریت کند اما شرایط را برای ما سخت کرد/ نباید به این سادگی گل بخوریم- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائمشهر، حسن بادامکی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پیکان اظهار داشت: می‌توانستیم به راحتی بازی را با گل‌های زیاد به پایان برسانیم. همان‌طور که دیدید چند گل زدیم. با این حال به تیم پیکان احترام می‌گذاریم. آنها تیم قابل احترامی هستند، خوب ما را آنالیز کرده بودند و اوایل بازی هم ما را تحت فشار قرار دادند. با این حال ما اختیار عمل را در دست گرفتیم و توانستیم با شرایطی خوب چهار گل هم بزنیم، اما اتفاقاتی برای ما افتاد که شرایط بازی در حال تغییر کردن بود. به نظرم داوری شرایط را برای ما سخت کرد و من هم می‌گویم اشتباه و خدایی نکرده چیز دیگری نمی‌گویم، اما می‌شد داور بازی را مدیریت کند.

وی افزود: بچه‌های ما خیلی خوب بازی را مدیریت کردند، اما مشکلی که آنها دارند، این است که شرح وظایف خود را گاهی فراموش می‌کنند. باید از هواداران تیم‌مان هم تشکر کنم که خیلی خوب ما را و بازیکنان‌مان را حمایت و تشویق کردند. البته انتظار ما هم این است که در بازی‌های خانگی حمایت این هواداران را همان‌طور که مقابل پیکان داشتیم، در بازی‌های دیگر هم داشته باشیم.

«تیم نساجی در تهران و روی چمن طبیعی تمرین می‌کند، اما در بازی امروز روی چمن مصنوعی ورزشگاه شهیدوطنی آشفته بود. آیا این آشفتگی به نوع چمن مربوط می‌شود؟»، بادامکی در پاسخ به این پرسش خاطرنشان کرد: چمن روی کیفیت فنی بازی تأثیر می‌گذارد، اما ما نمی‌توانیم همیشه روی چمن مصنوعی تمرین کنیم. چمن مصنوعی بازیکنان را خسته می‌کند و باعث مصدومیت آنها می‌شود. ما که نمی‌توانیم روی چمن مصنوعی تمرین کنیم و اگر این‌طور بود، تمام دنیا همین کار را می‌کردند. از روز دوشنبه هم در ساری در حال تمرین بودیم که تمرینات‌مان روی چمن مصنوعی نبود. با این حال موضوع چمن مصنوعی، کیفیت زمین، کیفیت توپ‌ها و… روی بازی ما تأثیرگذار بود. بازیکنان ما حتی با این کیفیت نمی‌توانستند به هم پاس بدهند و امیدوارم با بیشتر بازی کردن روی این چمن بتوانیم همان کیفیت روی چمن طبیعی را در بازی‌های خانگی‌مان نیز نشان بدهیم.

وی درباره اینکه چرا نساجی با وجود پیش افتادن از پیکان با نتیجه ۴ بر یک دچار مشکل شد و نتوانست انسجام خود را حفظ کند، گفت: رخ دادن چنین اتفاقاتی طبیعی است. ما باید ببینیم مشکل چه بوده است که در دو بازی در فاصله چند دقیقه دو گل می‌خوریم و تیم‌مان دچار مشکل می‌شود. ما باید این مسئله را بررسی کنیم. این دومین بازی ما در فصل بود و به شما قول می‌دهم که این مسئله را حل می‌کنیم. به شما حق می‌دهم که نباید به این راحتی گل بخوریم. بازیکنان بزرگ‌تر و باتجربه‌تر ما هم باید بیشتر کمک کنند و نباید به این سادگی گل بخوریم. بازی داخل و خارج از خانه هم فرقی ندارد و باید این شرایط را تغییر بدهیم.

بادامکی در مورد اینکه اگر بازهم به عقب بازگردند با وجود پیش افتادن از حریف با نتیجه ۴ بر یک بازهم تعویض هجومی انجام می‌دهند، اظهار داشت: بله، اصلاً تیم ما به این شکل بازی می‌کند.

مربی تیم فوتبال نساجی در واکنش به این مسئله که هر تعویض این تیم گل تیم پیکان را به دنبال داشت و فلسفه تعویض‌های نساجی چه بود که شرایط به این شکل شد، گفت: نمی‌خواستم وارد مسائل داوری شوم، اما وقتی اشتباهات داوری رخ می‌دهد، بازیکن از نظر روانی به هم می‌ریزد. ما بازیکنانی را به زمین فرستادیم که می‌توانستند در این دقایق به ما کمک کنند. شرایط به شکلی پیش رفت که مدیریت بازی از دست داور خارج شد و تمرکز بازیکنان به‌هم ریخت و همین مسئله باعث شد تا بازیکنان ما شرایط‌شان به‌هم بریزد. همه چیز عادی بود، ما در حال مدیریت بازی بودیم و بازی مالکانه‌ای هم نسبت به پیکان داشتیم و همین بازیکنان می‌توانستند به ما کمک کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی