۲۶ شهریور ، ۱۳۹۸

مازندران| فرکی: خوش‌شانس بودیم حتی می‌توانستیم برنده بازی مقابل نساجی باشیم/ صلاح تیم را در این دیدیم که شیخ‌ویسی تعویض شود- اخبار استانها – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قائمشهر، حسین فرکی پس از شکست ۴ بر ۳ تیمش مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بازی با هفت گل گویای همه چیز است. بازی زیبا و قشنگی بود و تماشاگران از دیدن این بازی لذت بردند. ما بسیار مصمم بودیم که بدون عقب‌نشینی نتیجه را به نفع خود رقم بزنیم. بچه‌ها هم این کار را به خوبی در ابتدا انجام دادند، اما در ادامه دو گل دریافت کردیم که تمرکز تیم‌مان را به‌هم زد.

وی افزود: بین دو نیمه به بچه‌ها گفتیم که چیزی نداریم از دست بدهیم، ولی متأسفانه بر عکس نیمه اول در ۱۰ دقیقه اول دچار اشتباه شدیم و بازی ۴ بر یک شد. در ادامه بچه‌ها زحمت زیادی کشیدند. در این شرایط سخت مقابل هواداران و تیم قابل احترام نساجی نتیجه را ۴ بر ۳ کردیم و خیلی خوب به بازی برگشتیم. به نظرم اگر خوش‌شانس بودیم می‌توانستیم حتی بازی را ببریم. دو موقعیت خوب هم در ادامه خراب کردیم. در ۲۰ دقیقه پایانی خیلی عالی بازی کردیم. به نساجی تبریک می‌گویم، ولی برداشت من این است که چهار گل به نساجی هدیه کردیم و در مقابل سه گل زدیم.

سرمربی تیم پیکان در مورد جو ورزشگاه قائمشهر گفت: در کنفرانس قبل از بازی هم گفتم و تشکر کردم از هواداران خیلی خوب نساجی. ما سال گذشته هم با اینکه بازی را واگذار کردیم، اما هواداران نساجی تیم خودشان را تشویق کردند. در اواخر بازی سال گذشته هم اتفاقاتی افتاد که بازیکن ما دو جلسه به خاطر آن محروم شد، اما هواداران کار خودشان را انجام دادند و تیم محبوب‌شان را تشویق کردند. امروز هم جو قشنگی در ورزشگاه بود. این برای ما هم خوب است که ورزشگاه پُر شود و تماشاگر تیمش را تشویق کند. ما هم از این جو لذت می‌بریم، چون بازی بدون تماشاگر دلچسب نیست. قشنگی فوتبال به تماشاگر است. ما این شانس را نداریم تا از حمایت هواداران بهره ببریم، اما از بازی مقابل تیم‌های پرطرفدار لذت می‌بریم.

فرکی در مورد تعویض شیخ‌ویسی پس از دریافت گل چهارم عنوان کرد: به‌هرحال همان‌طور که من گفتم ما چهار بار در این بازی اشتباه داشتیم و در ادامه هم ممکن بود این اتفاق رخ دهد. در مورد تعویض شیخ‌ویسی هم باید بگویم احساس کردیم او شرایط روحی خوبی ندارد و صلاح تیم را در این دیدیم که تعویض شود. ما امینی را وارد دروازه کردیم، گلری که فصل گذشته دروازه‌بان اول ما بود.

در ادامه خبرنگاری در مورد داوری دیدار نساجی مازندران – پیکان از فرکی سؤال پرسید که مدیررسانه‌ای تیم فوتبال پیکان از سرمربی تیمش خواست به این سؤال پاسخی ندهد.

سرمربی تیم پیکان در مورد عملکرد خط دفاع تیمش هم گفت: تمام تیم ما تلاش خودش را انجام داد. من روی این موضوع که دروازه‌بان ما روی گل مقصر است یا خط دفاع، تمرکز ندارم. به‌هرحال ممکن است یک روز بازیکن تمرکز نداشته باشد و ما هم به همین خاطر اقدام به تعویض دروازه‌بان کردیم. در مورد دفاع هم باید بگویم بعد از اشتباهات‌مان و دریافت چهار گل بدون اشتباه عمل کردیم و توانستیم دو گل بزنیم. اینکه من به دفاع ایرادی وارد نمی‌کنم، به این خاطر است که ما تیمی هستیم که نیاز به زمان داریم تا نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم. ما امروز جابر انصاری، فراز امامعلی و اسماعیل شریفات را در اختیار نداشتیم و مطمئنم در ادامه شرایط تیم‌مان بهتر خواهد شد و نقاط ضعف‌مان را برطرف خواهیم کرد. امروز متأسفانه تمام اشتباهات‌مان تبدیل به گل شد و این از بدشانسی ما بود.

انتهای پیام/

[ad_2]

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی