۲ شهریور ، ۱۳۹۸

مسابقات قرآن مدارس هند برگزار شد


به گزارش ایکنا از هند؛ همزمان با ماه رمضان برنامه‌های قرآنی متفاوتی در کارگیل هند برگزار می‌شود که از آن جمله می‌توان به جلسات تفسیر، جزءخوانی قرآن و برگزاری مسابقات با محوریت این کتاب آسمانی اشاره کرد.

مسابقات قرآن مدارس هند برگزار شد

در این مسابقه که طی شب گذشته ۳۱ اردیبهشت (۲۱ مه) به همت انجمن اصناف مدارس غیرانتفاعی در مدرسه شهید مطهری استان «برو» (واقع در دو کیلومتری کارگیل) برگزار شد، مسعود موحدی‌راد (قاری اعزامی جمهوری اسلامی ایران) به تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداخت.

مسابقات قرآن مدارس هند برگزار شد

سمیع‌الحق چودری (شهردار کارگیل)، اصغر کربلایی (نماینده مجلس محلی) و صادق رجایی (رئیس مؤسسه یادبود امام خمینی این شهر) به عنوان مهمان در این مسابقات حضور داشتند؛ همچنین محمدطه شاعری (مسئول مرکز قرآن و حدیث نورالمصطفی نمایندگی جامعه‌المصطفی (ص) العالمیه هند) به عنوان داور در این مسابقات به ارزیابی قرائات پرداخت.

مسابقات قرآن مدارس هند برگزار شد

صدها دانش‌آموز دختر و پسر در این مسابقات حضور داشتند و ۲۶ نفر از آنان به رقابت با یکدیگر پرداختند.

مسابقات قرآن مدارس هند برگزار شد

حجت‌الاسلام محمدرضا صالح، نماینده جامعه‌المصطفی (ص) العالمیه هند نیز در پیامی از همه برگزارکنندگان و اساتید این مدارس قدردانی کرد.

مسابقات قرآن مدارس هند برگزار شدمسابقات قرآن مدارس هند برگزار شدمسابقات قرآن مدارس هند برگزار شدمسابقات قرآن مدارس هند برگزار شد

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی