مسابقه بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا برگزار می‌شود

مسابقه بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا برگزار می‌شود

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از ایکنا، به نقل از کالاخبر، محمد حسنی سعدی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران عنوان کرد: با توجه به راه اندازی معاملات قراردادهای آتی و آپشن زعفران در سال جاری، بورس کالای ایران به منظور تعامل بیشتر با اصحاب رسانه و در راستای حمایت از تولید ملی و نیز کشاورزان، مسابقه بهترین آثار تولیدی با موضوع معاملات زعفران در بورس کالا را برگزار می کند.
وی افزود: زعفرانکاران طی سال های گذشته همواره با مشکلاتی در زمینه فروش محصول، کاهش قیمت ها در فصل برداشت، نوسان های کاذب قیمت، حضور واسطه ها و نبود مرجع شفاف قیمتی دست و پنجه نرم کرده اند که با ورود زعفران به بازارهای بورس کالا، بهبود این روندها را شاهد هستیم؛ این موارد به همراه بررسی بازار زعفران از زوایای مختلف می تواند از جمله محورهای آثار ارسالی به مسابقه باشد.
وی اظهار کرد: اصحاب رسانه اعم از خبرنگاران و نویسندگان در روزنامه ها و مجلات، خبرگزاری ها و پایگاه های اطلاع رسانی می توانند در این مسابقه که در ۵ بخش خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و تیتر برگزار می شود، شرکت کنند.
وی تاکید کرد: علاقه مندان مهلت دارند آثار خود را به همراه فرم شرکت در مسابقه تا تاریخ ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ به آدرس ایمیل Imereport۹۳@yahoo.com ارسال کنند. از برندگان آثار پذیرفته شده در مرحله داوری همزمان با برگزاری فاینکس ۲۰۱۹ با اهدای جوایزی نفیس، تقدیر به عمل خواهد آمد.

حسنی سعدی شرایط شرکت در این جشنواره را به شرح ذیل اعلام کرد.
۱- آثار ارسالی باید در بازه زمانی ۱۳۹۷.۰۱.۰۱ تا پایان روز ۱۳۹۸.۰۱.۲۴ منتشر شده باشد.
۲- هر فرد می تواند در هر بخش حداکثر ۳ اثر خود را ارسال کند.
۳- آثاری که فاقد نام نویسنده است، باید توسط آن رسانه تایید شود و فایل تایید شده به ایمیل اعلامی ارسال شود.
۴- ارسال فایل WORD هر اثر به همراه JPG یا نسخه PDF آن الزامی است.

فرم فراخوان شرکت در مسابقه اینجا دریافت کنید.

انتهای پیام

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی