۲۲ مهر ، ۱۳۹۸

مسیگر: رقابت سالمی میان بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی برقرار است/ از سرمربیگری هاشم‌پور خوشحال هستیم- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسلم مسیگر در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: عباس هاشم‌پور به مدت هشت سال مربی تیم ملی فوتبال ساحلی بود و در واقع از شروع به کار رشته فوتبال ساحلی در ایران، در این رشته فعالیت می‌کرد. از حضور وی به عنوان سرمربی در تیم ملی خیلی خوشحالیم و از نکات بسیار مهمی که می‌توان به آن اشاره کرد، این است که از ویژگی‌های فنی و رفتاری تک به تک بازیکنان باخبر است.

وی ادامه داد: بی‌تردید فوتبال ساحلی ایران  در جهان صاحب سبک است. اکنون در حال پیگیری دومین اردوی خود زیر نظر هاشم‌پور هستیم. شرایط تیم بسیار خوب و آرام است و فکر همه بازیکنان فقط روی تمرینات متمرکز است. شرایط خودم نیز خوب است و از طرفی وظایف من و بچه‌های باتجربه تیم قطعاً سنگین‌تر است، اما می‌بینیم که بچه‌ها با تمام انگیزه و توان درحال پیگیری تمرینات هستندو رقابت سالمی با هم دارند.

« اینکه هر هفته مشغول بازی در لیگ برتر هستیم، نکته بسیار خوبی است و در شرایط بازی قرار می‌گیریم.»، بازیکن باتجربه تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان ضمن بیان این جمله تصریح کرد: ما بازیکنان باید تمرینات را به طور منظم انجام بدهیم. امیدوارم با فکر و درایت کادر فنی و همت بچه‌ها، نتایجی در مسابقات پیش رو کسب کنیم که در شأن فوتبال ساحلی ایران است.

انتهای پیام/

[ad_2]

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی