۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

مطالبات مردم را از مسئولین پیگیری می‌کنیم/ دشمن نمی‌تواند عزت و اقتدار ایران را ببیند

مطالبات مردم را از مسئولین پیگیری می‌کنیم/ دشمن نمی‌تواند عزت و اقتدار ایران را ببیندمهدی پور دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن از جمله روز‌هایی است که مردم و مسئولین در کنار هم قرار می‌گیرند و دانشجویان نیز به عنوان یکی از اقشار مردم در این روز حضور پررنگ و پرشوری دارند.

وی افزود: اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان همزمان با راهپیمایی ۲۲ بهمن اقدام به برپایی غرفه و برقراری ارتباط و گفتگو با مردم کرد.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان بیان اینکه مردم در این غرفه با شرکت در تریبون آزاد نظرات و دیدگاه‌های خود را در مورد مسائل روز کشور ارایه کردند افزود: ما این قول را به مردم دادیم تا مسائل و مطالبات آن‌ها را در حد توان خود از مسئولین پیگیری کنیم.

مهدی پور تصریح کرد: امروز در روز‌هایی قرار داریم که شاهد فشار‌های بی امان جبهه متحد استکبار جهانی هستیم، چون آن‌ها نمی‌توانند عزت و اقتدار ایران و ایرانی را ببینند.

وی افزود: ۴۰ سال است که ملت ایران از جنبه‌های مختلف تحت فشار است، اما ما شاهد این هستیم که دشمنان تا به حال نتوانسته اند جلوی رشد این مردم متعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی را بگیرند.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: دشمن بعد از فشار‌های متعدد نظامی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مجدد تشدید تحریم‌های اقتصادی را در دستور کار قرار داده، اما این اولین تجربه ما نیست، چون انقلاب اسلامی از بدو حرکت خود مغضوب استکبار بوده است.

مهدی پور با بیان اینکه ملت ایران همواره خواستار استقلال و عزت خود بوده است افزود: امروز دشمن تلاش می‌کند تا مردم ایران را از نظام ناامید کند به گونه‌ای که مردم از نظام دست بکشند، اما پس از چهل سال این اتفاق هنوز نیفتاده است و امروز شاهدیم که مردم با شور و نشاط بیشتر در این هوای سرد در جشن ۴۰ سالگی انقلاب شرکت کرده اند.

وی تصریح کرد: رشد و پیشرفت هر کشوری نتیجه انسجام ملی است در واقع وقتی که یک ملت نسبت به آرمان‌های خود متعهد باشند می‌توانند تمام نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کنند با این وجود با توجه به حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌توان نتیجه گرفت که آینده روشن برای ملت ایران دور از دسترس نیست و آن‌ها در آینده شاهد عزت و اقتدار هر چه بیشتر ایران خواهند بود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی