معاون وزیر کشور: تیم فنی برای بررسی استحکام بناها در مناطق سیل زده تشکیل می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از گمیشان، بابک دین‌پرست پیش ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در شهرستان گمیشان که با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، فرماندار و دیگر اعضا برگزار شد، اظهارداشت: در سیل گلستان ۳ ضلع دولت، نیروهای مسلح و قوه قضائیه و مردم حضور هماهنگی داشتند.

وی افزود: حضور و همراهی مردم در کنار دستگاه‌ها و نیروهای مسلح سبب تسریع در فرآیند خدمات‌رسانی و انجام برنامه‌های مقابله‌ای با سیل شده است.

سیلاب در استان لرستان تا کنون ۱۵ کشته داشته استسرلشکر جعفری: خدمت به سیل‌زدگان باید با رسیدگی و سرعت بیشتری صورت گیردبطحایی: تمام امکانات آموزش‌وپرورش خوزستان در اختیار مردم سیل‌زده قرار گیرد

نماینده ویژه وزیر کشور اظهار کرد: در سطح شهرستان باید تیم‌های فنی ضمن بازدید از ساختمان‌های دولتی و منازل و مدارس آب گرفته امکان استقرار و استفاده دوباره در آنها را بررسی و استحکام بناها را مورد ارزیابی قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور ضمن تاکید بر هماهنگی دستگاه‌ها گفت: هر یک از دستگاه‌ها باید براساس وظایف خود ارزیابی دقیقی از میزان آبگرفتگی را داشته باشند.

دین‌پرست در پایان خاطر نشان کرد: خسارات برآوردی باید دقیق و کارشناسانه باشد تا بتوان تصمیمات دقیق و تاثیرگذاری گرفته شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی