۳۰ مرداد ، ۱۳۹۸

معرفی ۵ قصه گوی هرمزگانی در بخش ۹۰ ثانیه جشنواره قصه گویی

به گزارش سپهر اطلاع رسانی ایران به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس ،ناهید سلیمانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: قصه گویان هرمزگانی در بخش ۹۰ ثانیه بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی کشور ۵ قصه از ۱۲۰ قصه منتخب را به خود اختصاص دادند.
وی افزود: عبدالرسول معینی هنگامی با قصه ” کوسه ماهی “، منصور اخلاقی پور با قصه ” زندگی من”، امیر مهدی محمدی با قصه “سوختگی”، مونا امامی با قصه “سال آخر” و حافظ اسحاقی با قصه ” قصه بچگی من ” به این بخش راه یافتند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان گفت: شرکت کنندگان در بخش ۹۰ ثانیه‌ای با محور موضوعی زندگی من (زندگی بهتر، غم و شادی) به روایت مستند گونه از غم‌ها، شادی‌ها و لحظات پندآموز زندگی در قالب فیلم ۹۰ ثانیه پرداختند.
ناهید سلیمانی افزود: این برگزیدگان در بخش عمومی با رای مردمی انتخاب می‌شوند، علاقمندان به قصه گویی می‌توانندبا مراجعه به سایت kanoonfest.ir به نمایندگان خود در استان هرمزگان رای دهند.
وی گفت: علاقمندان می‌توانند با ورود به سایت از طریق لینک‌های زیر و با کلیک یا لمس آیکون ❤ به قصه گویان هرمزگانی رای دهند.
https://goo.gl/WiyWwH منصور اخلاقی پور
https://goo.gl/۴uHvSk امیر مهدی محمدی
https://goo.gl/rG۳q۳g مونا امامی زاده
https://goo.gl/۳۷ErVp عبدالرسول معینی هنگامی
https://goo.gl/yRFLFE حافظ اسحاقی
مرحله استانی بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی هرمزگان ۲۲ مهردر مجتمع فرهنگی هنری آفرینش بندرعباس برگزار شد.
در این مرحله ۳۸ شرکت کننده در گروه دختران و پسران، مربیان، زنان و مردان و مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها با هم به رقابت پرداختند.
این جشنواره با شعار ” خوب زندگی کردن تمرین می‌خواهد” در دو بخش تخصصی، آزاد و ۹۰ ثانیه‌ای برگزار شد.
مرحله کشوری جشنواره هم شب یلدا در تهران برگزار می‌شود.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی