۲۶ شهریور ، ۱۳۹۸

منصوری: کمیته‌ای برای انتخاب برترین‌های فوتسال تعیین می‌کنیم/ تاج از عملکرد سازمان لیگ ابراز رضایت کرد- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم

[ad_1]

کریم منصوری درباره نشست اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال با مهدی تاج به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: نشستی با اعضای کمیته داوران با حضور تاج و شکوری برگزار کردیم. پس از جدایی انصاری‌فرد از سازمان لیگ، ما وظایف خود را انجام می‌دادیم، اما تکلیفی نداشتیم. تاج در جلسه گفت که سازمان لیگ تا انتخاب رئیس جدید سازمان لیگ فوتسال، به همین شکل به کارش ادامه دهد.

وی با اشاره به اهمیت سمت آرش جابری به عنوان دبیر سازمان لیگ فوتسال تصریح کرد: او الان موظف است که کارهای سازمان را مدیریت کند. معنی این موضوع این نیست که جابری وظایف رئیس سازمان را انجام می‌دهد. او نمی‌تواند به جای رئیس، احکام را امضا کند و این به حکم رئیس فدراسیون نیاز دارد. هر جا نیاز به نشستی باشد، جابری این جلسه را برگزار می‌کند و در کارها منتظر انتخاب رئیس جدید نخواهد بود. تصمیم‌گیری‌ها بر عهده اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ است.

«اعضای هیئت رئیسه سازمان لیگ و جابری به وظایف خود آشنا هستند، کار خود را درست انجام می‌دهند و از خودشان قانون درست نمی‌کنند.»، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتسال ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: الان خدا را شکر اوضاع به هم ریخته نیست و کارها به خوبی پیش می‌رود. تاج هم در صحبت‌های خود از عملکرد سازمان لیگ فوتسال ابراز رضایت کرد و به شکوری هم گفت که در هر موردی که نیاز داشتیم، با ما همکاری کند.

منصوری درخصوص زمان آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر و نیز برگزاری مراسم برترین‌های سال فوتسال کشور اظهار داشت: نیم‌فصل دوم لیگ برتر از روز هشتم آبان آغاز می‌شود و مس هم در تعطیلات نیم‌فصل، دیدارهای معوقه خود را برگزار می‌کند. برترین‌های فوتسال در تهران خواهد بود و فکر می‌کنم در تعطیلات نیم‌فصل برگزار شود. کمیته‌ای برای انتخاب بهترین‌های سال فوتسال تعیین می‌کنیم که اعضای این کمیته، برترین‌ها را انتخاب خواهند کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی