۲۲ مهر ، ۱۳۹۸

هفته فرهنگی در خراسان شمالی برگزار می‌شود

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، حسین فرخنده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در نخستین جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد برگزاری بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها و برنامه‌های هفته فرهنگی استان گفت: اراده عمومی استان بر این تعلق گرفته که این جشنواره با شکوه خاص و با تعامل و برنامه ریزی هر چه بهتر برگزار شود.
فرخنده افزود: برگزاری جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها در معرفی هر چه بهتر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود استان کمک شایانی خواهد کرد و موجب پویایی در حوزه فرهنگ و هنر خواهد شد.
وی تبادلات هنری بین هنرمندان استان با هنرمندان سایر استان‌های کشور، ایجاد انگیزه در بین هنرمندان، شناسایی و معرفی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری، بهره گیری از ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرای و ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم و علاقمندان از ثمرات و برکات برگزاری جشنواره تولیدات مراکز و استان‌ها خواهد بود
گفتنی است؛ برگزاری هفته فرهنگی در خراسان شمالی با هدف شناساندن آداب و رسوم و آئین ها، گسترش دایره مخاطبان جشنواره بیست و دوم، مردمی نمودن جشنواره و اکران فیلم برای روستا‌ها و عشایر از جمله برنامه‌های شاخص کمیته فرهنگی و هنری محسوب می‌شود.
انتهای پیام / م

هفته فرهنگی در خراسان شمالی برگزار می‌شود

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی