۲۹ مرداد ، ۱۳۹۸

واکنش ذوب‌آهن به شایعه درخواست جذب مدافع پرسپولیس: منصوریان درخواستی برای جذب «مصلح» نداده است- اخبار استانها – اخبار تسنیم


احمد جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، شایعه درخواست منصوریان برای جذب شایان مصلح را تکذیب کرد و اظهار داشت: درخواست باشگاه ذوب‌آهن برای جذب شایان مصلح صحت ندارد و منصوریان تا این لحظه هیچ درخواستی برای جذب این بازیکن به ما ارائه نداده است.

وی درباره آخرین وضعیت بازیکنان سرباز ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: احسان پهلوان شب گذشته به اصفهان بازگشته و از فردا در تمرینات تیم حاضر خواهد شد. مشکل اسماعیلی‌فر و مهدی‌پور نیز با تلاش‌ها و همکاری‌های صورت گرفته رفع شده و تا آخر هفته به تیم اضافه می‌شوند.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به بودجه‌ سال آینده باشگاه ذوب‌آهن گفت: بودجه ما برای سال آینده ۲۵ میلیارد تومان نیست، بلکه این رقم کمکی است که کارخانه ذوب‌آهن به بودجه باشگاه انجام می‌دهد و باید بتوانیم مابقی بودجه را از طریق راهکارهای مختلفی مانند اسپانسر و موارد تبلیغاتی و تلاش‌های که مدیریت باید انجام دهد، تأمین کرده و ان‌شاءالله ظرفیتی که برای بودجه مشخص کرده‌ایم تا پایان سال تحقق یابد.

جمشیدی درباره تعداد تیم‌ها و رشته‌هایی که باشگاه ذوب‌آهن در فصل آینده روانه مسابقات خواهد کرد، افزود: هیئت مدیره باشگاه روز شنبه هفته آینده تشکیل جلسه داده و درباره تیم‌های باشگاه تصمیم‌گیری می‌کند و عصر همان روز نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

انتهای پیام/ح

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی