۱ شهریور ، ۱۳۹۸

پایان‌بندی جذاب رویدادهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو با فینال بسکتبال با ویلچر- اخبار ورزشی – اخبار تسنیم


به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، کمیته برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک توکیو، زمان برگزاری رقابت‌های بسکتبال با ویلچر را از سه‌شنبه ۴ تا یکشنبه ۱۶ شهریور ماه سال ۹۹ (۲۵ آگوست تا ۶ سپتامبر ۲۰۲۰) اعلام کرد.

بر همین اساس، برگزاری رقابت‌های مرحله مقدماتی این رشته در دو ورزشگاه صورت می‌گیرد و نخستین بازی آن چهارشنبه پنجم شهریور ماه ۹۹، در مجموعه ورزشی موساشینو فارست انجام می‌شود.

قرعه بازی‌ها برای تیم‌های مردان و زنان در هر روز، از پنجشنبه ششم تا یکشنبه نهم شهریور ماه سال ۹۹ برابر با ۲۷ تا ۳۰ آگوست، ۶ بازی است که در دو ورزشگاه موساشینو فارست و اریاک ارنا (هر کدام سه دیدار در هر روز) برگزار خواهد شد.

تمام رویدادهای بسکتبال با ویلچر مردان از ۳۱ اگوست برابر با دوشنبه دهم شهریور ماه به ورزشگاه اریاک آرنا منتقل می‌شود.

رقابت‌های مرحله یک چهارم نهایی مردان روز چهارشنبه دوم سپتامبر برابر با ۱۲ شهریورماه و دیدار نیمه نهایی نیز جمعه ۴ سپتامبر برابر با ۱۴ شهریور ماه برگزار خواهد شد.

بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو پایان‌بندی جذاب و پر هیجانی خواهد داشت، چراکه همزمان با دیدار فینال و رده‌بندی بسکتبال با ویلچر مردان خواهد بود.

این دو دیدار، یکشنبه ششم سپتامبر برابر با ۱۶ شهریور ماه برگزار و پس از آن نیز مراسم اختتامیه پارالمپیک ۲۰۲۰ انجام خواهد شد.

در پارالمپیک ۲۰۲۰ حدود ۴۴۰۰ ورزشکار دارای معلولیت در ۵۴۰ رویداد و ۲۲ رشته‌ی ورزشی در بیست و یک سالن در شهرهای توکیو، سایتاما، چیبا و شیزوئوکای ژاپن با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

انتهای پیام/

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی