۲۲ مهر ، ۱۳۹۸

پیشرفت کشور در گرو رونق تولید است/اقتصاد کشور را به دانشمندان جوان بدهیم

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از خبرگزاری فارس از کرمان، حجت‌الاسلام حسن علیدادی‌سلیمانی امروز در خطبه‌های نماز جمعه کرمان با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال «رونق تولید» اظهار داشت: پیشرفت کشور و رونق اقتصادی و افزایش ارزش پول ملی در گرو رونق تولید است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در حرم مطهر رضوی عنوان کرد: ایشان سال ۹۸ را سال فرصت‌ها دانستند و امسال باید با خلق فرصت‌های طلایی برای کشور سایه تهدید را از کشور دور کنیم.

وی با تأکید بر حرکت رو به جلوی کشور با در نظر گرفتن جنگ اقتصادی اظهار کرد: مسئولان به ویژه متولیان امور اقتصادی کشور باید آرایش جنگ اقتصادی بگیرند و با در اختیار دادن عرصه به جوانان نخبه و دانشمند، کشور را از این برهه تاریخی عبور دهند.

علیدادی‌سلیمانی با تأکید بر حفظ وحدت اسلامی حول محور ولایت فقیه افزود: کشور یمن طی چهار سال گذشته مورد تجاوز سعودی‌ها قرار گرفته و انسان‌های بیگناهی کشته شدند اما مجامع بین‌المللی در برای آن سکوت کردند و هیچ اقدامی انجام ندادند.

امام جمعه کرمان رسیدگی به نیازمندان و مستضعفان را یادآور شد و خاطرنشان کرد: مسئولان و کسانی که موقعیتی دارند با استفاده از قدرت خود برای رفع نیازهای مستضعفان و محرومان در سطح جامعه تلاش کنند.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی