پیگیری حل مشکل بیمه کارکنان یک واحد تولیدی در بروجن

به گزارش سپهر اطلاع رسانی ایران به نقل از گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، در نشست استاندار چهارمحال و بختیاری با معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی کشور در تهران، مشکل بیمه کارکنان واحد تولیدی و صنعتی ظریف مصور در بروجن پیگیری شد.

اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری در این نشست، با تأکید بر ضرورت حمایت از فعالیت‌های اقتصادی و کارآفرین در استان، خواستار حل مشکل بیمه‌ای شاغلان در این واحد تولیدی شد.

وی با اشاره به نرخ بالای بیکاری در چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: در شرایط کنونی، بخش‌های مختلف دولتی و تصمیم‌گیر باید با رویکرد حل مشکلات اقتصادی و تقویت و ترویج کارآفرینی در مناطق مختلف کشور، خصوصاً استان‌های کمتر برخوردار و پر بیکار همچون چهارمحال و بختیاری تلاش کنند.

محمدحسن زدا معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی هم با تقدیر از پیگیری استاندار چهارمحال و بختیاری برای حل مشکل کارگران و کارکنان واحد‌های تولیدی استان، برای رفع این مشکلات، قول مساعدت و همکاری داد.

خدیجه ربیعی نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی و غلامرضا محمدی مدیرکل تأمین اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری نیز در این نشست حضور داشتند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی