چهارمین جلسه علنی محاکمه متهمان بانک سرمایه آغاز شد

ارسال نشود////چهارمین جلسه محاکمه متهمان بانک سرمایه آغاز شد

به گزارش سپهر نیوز به نقل از ایکنا، چهارمین جلسه علنی رسیدگی به اتهامات علی بخشایش، مدیرعامل سابق بانک سرمایه، پرویز کاظمی، رئیس سابق هیئت‌مدیره بانک سرمایه و محمدرضا توسلی، عضو سابق حقوقی این بانک، از صبح امروز سه‌شنبه، نهم بهمن‌ماه در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی در حال برگزاری است.

در ابتدای این جلسه قاضی مسعودی ضمن اشاره به مفاد ۱۹۳ و ۱۹۴ قانون مجازات اسلامی، از متهمان خواست در صورت تغییر آدرس آن را اعلام کنند و مواظب اظهارات خود باشند و در طول دادرسی جز حقیقت نگویند.

وی ادامه داد: در جلسه قبل تعدادی از کارکنان بانک سرمایه برای حضور در دادگاه دعوت کردیم که این عمل برای وکلای متهمان این تلقی را ایجاد کرده بود که این کار در جهت اثبات گناهکاری متهمان بوده اما باید اشاره کنم که این اقدام برای تنویر افکار عمومی بود. همچنین متهمان دائماً وانمود می‌کنند که جرمی مرتکب نشده‌اند و اتهامات منتسب به زیر مجموعه‌های آن‌هاست لذا این کارکنان بانک سرمایه را اظهار کرده و این موضوع ربطی به گناهکاری متهمان ندارد.

قاضی مسعودی مقام در ادامه از محمدرضا توسلی خواست در جایگاه قرار گیرد و خطاب به وی گفت: شما به مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور از طریق ۴۰ فقره ضمانت بانکی و اعتبار اسنادی ۲۵ هزار و ۱۲ میلیارد و ۶۶ میلیون ریال متهم هستید لذا اگر دفاعی دارید بیان کنید.

خبر در حال تکمیل است….

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی