کد خبر : 22793
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
بازدید : 15

چهارمین دوره جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می‌شود/ اعلام ضوابط شرکت در جشنواره

چهارمین دوره جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می‌شود/ اعلام ضوابط شرکت در جشنواره

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد زادمهر، دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن تشریح ضوابط شرکت در چهارمین جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: نشریات دانشجویی یکی از ارکان مهم گفتمان دانشجویی در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی است که می‌تواند ضمن

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمد زادمهر، دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان ضمن تشریح ضوابط شرکت در چهارمین جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: نشریات دانشجویی یکی از ارکان مهم گفتمان دانشجویی در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و مذهبی است که می‌تواند ضمن اثرگذاری و انجام کنش‌های مختلف در دوران دانشجویی از دانشجویان نیرو‌هایی دست به قلم و تحلیل گر ساخته که در آینده چه در زمینه‌های تخصصی همانند مطبوعات و چه در سایر حرفه‌های شغلی ابزاری موثر و کارآمد برای افراد باشد.

هدف جشنواره:
زادمهر افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری از جمله اشاره ایشان به تخاطب واقعی و گفت و گوی مستقیم، با هدف ترغیب و تشویق دانشجویان و فعالین نشریات برای انتشار منظم و با برنامه به همراه محتوای مناسب، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اقدام به برگزاری چهارمین دوره جشنواره نشریات دفاتر سراسر کشور خود می‌نماید.

ارکان جشنواره:
دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از دبیر، دبیر اجرایی، روابط عمومی و هیئت داوران به عنوان ارکان چهارمین جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان نام برد و اضافه کرد: دبیر این جشنواره با حکم دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان انتخاب شده و مسئولیت اصلی برگزاری جشنواره و انتخاب هیئت دوران را بر عهده خواهد داشت. دبیر این دوره جشنواره همانند دوره گذشته نیز با نظر آقای مهدی پور دبیر کل اتحادیه محمد زادمهر دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان است.

وی تصریح کرد: دبیر اجرایی جشنواره نیز مسئول دریافت و طبقه بندی نشریات دفاتر و آماده سازی آن‌ها برای فرآینده داوری است. دبیر اجرایی چهارمین دوره جشنوار نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان جناب آقای محمدرضا شهرکی است.   برگزاری چهارمین دوره جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان/ اعلام ضوابط شرکت در جشنواره
زادمهر بیان کرد: روابط عمومی مسئول انجام فرآیند‌های تبلیغاتی و اعلام اطلاعیه‌های جشنواره به رسانه‌ها و دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور است. مسئول روابط عمومی این دوره جشنواره سرکار خانم نصوری است.

دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: هیئت داوران: داوران در رشته‌های مختلف مرتبط با مطبوعات و نشریات دانشجویی از طرف دبیر جشنواره انتخاب خواهند شد. تعداد داوران ۷ نفر خواهد بود.

بخش‌های جشنواره:
وی تصریح کرد: جشنواره نشریات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان متناسب با ظرفیت‌ها در بخش‌های گزارش، مصاحبه، یادداشت، تیتر، صفحه‌آرایی، صفحه اول، سرمقاله، لوگو، طنز و بهترین نشریه برگزار می‌شود، تصریح کرد:

تقویم اجرایی:
زادمهر افزود: ثبت نام در جشنواره از۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۸ شروع و به مدت یک ماه تا ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت. بعد از پایان مهلت ثبت نام، فرآیند داوری شروع خواهد شد که متناسب با تعداد نشریات رسیده به دبیرخانه جشنواره بین یک تا دو ماه پیش بینی خواهد شد. همچنین درصورت درخواست تعداد قابل توجهی از دفاتر امکان تمدید محدود مهلت دریافت آثار با نظر دبیر جشنواره وجود خواهد داشت.

وی اظهار داشت: اختتامیه جشنواره نیز همزمان با کنگره سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار خواهد شد.

داوری جشنواره:
دبیر روابط عمومی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: داوری این جشنواره در یک مرحله انجام خواهد شد، داوران متناسب با فرم داوری تهیه شده در دبیرخانه جشنواره، فرآیند داوری را شروع خواهند کرد؛ همچنین این دوره از جشنواره ۷ داور خواهد داشت که پس از مذاکره با بیش از ۲۰ گزینه انتخاب شده اند و پس از پایان مهلت ارسال آثار معرفی خواهند شد.

شرایط شرکت در جشنواره:
زادمهر با بیان اینکه تمامی نشریاتی که از ۱ مرداد ماه ۱۳۹۷ تا ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ چاپ و منتشر شده باشند، امکان شرکت در جشنواره را خواهند داشت، افزود: نشریه‌ای که صاحب امتیاز آن دفتر فعال یا ناظر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور باشد و نشریه‌ای که صاحب امتیاز آن یکی از اعضای شورای مرکزی یا هیئت عالی نظارت فعلی دفتر فعال یا ناظر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور باشد امکان شرکت در جشنواره را خواهند داشت.

جوایز جشنواره:
وی گفت: همزمان با بیست و دومین کنگره سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به برگزیدگان در هر بخش تندیس جشنواره و لوح سپاس تقدیم خواهد شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

طراحی و تولید تابناک وب