۱۸ مهر ، ۱۳۹۸

یزد| باید در امر تولید به سمت روش‌های نوین و جدید رفت

– اخبار استانها –

به گزارش سپهر نیوز. سپهر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، سید مسعود عظیمی شب گذشته در دومین جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی استان یزد در سال جدید که در سالن کوثر استانداری یزد برگزار شد یکی از مسائل بسیار مهم را در استان اشتغال دانست و اظهار داشت: در این شرایط نمی‌توانیم به راحتی از ایجاد حتی یک شغل هم بگذریم و نیاز است که دستگاه‌های مربوطه به شکلی عمل کنند که در این زمینه بتوانیم رشد داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد با تاکید بر اینکه در امر تولید باید به سراغ روش‌های نوین و جدید برویم گفت: اگر بخواهیم به شعار رونق تولید دست یابیم باید به سمت روش‌های جدید برویم تا با مشکل روبه‌رو نشویم.

کاهش قطره چکانی قیمت گوشت قرمز در همدانکلاف سردرگم بازار مرغ؛ بخشی‌نگری و منفعت‌طلبی عامل اصلی گرانی گوشت مرغ در قم استقیمت گوشت قرمز و مرغ در ماه رمضان افزایش نمی‌یابد

وی به گرانی اخیر اشاره و خاطرنشان کرد: در حال حاضر برخی از اقلام ضروری گران شده و ما نمی‌توانیم اگر این کالا از سبد غذایی مردم حذف می‌شود، جایگزینی برای آن نداشته باشیم که می‌توان ماهی را بهترین جایگزین برای گوشت دانست.

عظیمی با بیان اینکه برای راه اندازی واحدهای آبزی پروری در استان می‌توان از شهرک‌های کشاورزی استفاده کرد افزود: با توجه به اینکه برای راه اندازی این واحدها نیاز به آب، برق و گاز دارد که در شهرک‌های کشاورزی استان این مشکل وجود ندارد.

واحدی در پرورش ماهی به رسمیت شناخته می‌شود که از جهاد کشاورزی مجوز بگیرد

محمد مهدی جوادیان زاده، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان یزد در این جلسه با اشاره به اینکه واحدهای پرورش ماهی در استان برای آب منطقه‌ای یزد به رسمیت شناخته می‌شود که از جهاد کشاورزی مجوز داشته باشند گفت: برخی از سرمایه گذاران پرورش ماهی تیلاپیا نگرانی‌هایی در خصوص قطع احتمالی آب دارند که این کار به وسیله چاه اضطراری به صورت موقت آب‌رسانی خواهد کرد.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

ورزشی